petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşa eş alma

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Münadi YALÇIN tarafından 6 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. Münadi YALÇIN

Münadi YALÇIN New Member

Beğenileri:
    0
    İyi günler herkese kpss ye hazırlanacagımdan dolayı kuşuma bi eş almal istiyorum en azından tek kalmasın kuşum şuan 4,5 5 aylık arası ustaların yorumlarını hep baktıgımda genelde eş almayı kuş kendi seçsin önerisindeler sorum da şu üreticiye veya petshopa gidip kuşu salmaya bıraksam kendi eşini seçmek için bu ne kadar sürede gerçekleşir ? sonucta üretici veya petshopcu ne kadar süre için izin verebilir ki bana kuş kendi eşini seçmesine süresi hakkında bilgi verirmisiniz şimdiden tşkler herkese

2. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Kuş zaten alışacağı kuşa yakınlık gösterir. Bu da çok uzun sürmez. 30 dakika bilemedin 1 saatte en iyi anlaştığı kuşu alabilirsin.

3. Münadi YALÇIN

Münadi YALÇIN New Member

Beğenileri:
    0
    Sağolasın hocam yardımınız için bi sorum daha olcak belki birsaz tuhaf gelebilir ama bu konularda bilgim olmadıgından dolayı soruyorum hocam kuşu salmaya saldık diyelim hemcinsiyle anlasma gibi bi durumu olurmu :) yoksa hemen karşı cinsinemi gider ?

4. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Rica ederim. Yok neden tuhaf gelsin. Aksine gayet güzel bir soru sordun. Kuşunun cinsiyetinden eminsen(değilsen de gittiğin üretici sana söyleyecektir) zaten üretici sana bu konuda yardımcı olacaktır. Bazen kuşlar yem kusma, kaşıma gibi işlemleri iç güdüsel olarak hemcinslerine de yapıyorlar. Üreticiden yardım al derim salmadayken ;)

5. Münadi YALÇIN

Münadi YALÇIN New Member

Beğenileri:
    0
    Cinsiyetinden pek emin değilim iki sefer forumda paylaştım bi seferinde erkek denildi en sondan da dişi denildi levent abi de biraz zaman gecsin tekrar güzel foto cekerekten paylaş ozaman bakalım dedi gecen günde elime yem kusmaya başlayınca benimde sınava hazırlanmam gerekiyor diye işe almayı düsünüyorum hocam bi üretici bulup artık onun ıyı nıyetıne yardımına kalacagız hayırlısı olsun artık.

6. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Nerede oturuyorsun. Eğer oturduğun çevrede bildiğimiz üretici varsa oraya yönlendirelim seni.

7. Münadi YALÇIN

Münadi YALÇIN New Member

Beğenileri:
    0
    Elazığ da oturuyorum hocam burda tanıdıgınız varsa memnun olurum hocam ama forumlara baktıgımda Elazığ da pek kimseyi görmedim üretici olarak

8. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Evet maalesef benim de aklımda Elazığ'da şu anda üretici yok. Ama araştırıp bilgisini veririm.

9. Münadi YALÇIN

Münadi YALÇIN New Member

Beğenileri:
    0
    BüYük bi sevaba girersiniz hocam :) ALLAH razı olsun cok cok teşekkür ederim ilgi ve alakanıza

10. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Ne demek. Senden de Allah Razı olsun. İnşallah orada buluruz da bir faydamız olur.

11. Münadi YALÇIN

Münadi YALÇIN New Member

Beğenileri:
    0
    İnşallah hocam

Sayfayı Paylaş