petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşa eş almalı mıyım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Veyselcan tarafından 1 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. Veyselcan

Veyselcan Member

Beğenileri:
    0
    şuan 2.5 aylık(yaklaşık) erkek muhabbet kuşum var daha uçamıyo elime geliyo çok ısırmaya çalışıyo ama olsun uçamadığı için uçtuğunda benden kaçar mı bilmem(pek sanmıyorum) fakat eş alırsam beni unutur mu? ne zaman almalıyım? alacağım dişi kuş ne kadarlık olmalı ki bana alışabilmeli? derdim üretim yapmak değil hem ona arkadaş hem bana yeni bir dost istiyorum ama kaş yaparken göz çıkarmayalım eldekini de kaybetmeyelim:D cevaplarınızı sabırsızlıkla bekliyorum...

2. Erdem AYGÜL

Beğenileri:
    23
    Benim kusumda 2.5 aylik falan ben aldim disi kus onla oynayip birbirini kasisalarda beni unutmadi cagirinca geliyo hatta kus geldikden sonra iki kelime ogrendi

3. byrktrbrk

byrktrbrk Member

Beğenileri:
    3
    ikisinide aynı anda büyütürseniz zamanla ikiside alışıyor size sıkıntı çıkmıyor. Ama ilgiyi eksik ederseniz sizi unutabilirler. Aynı yaşıt kuş seçerseniz daha rahat olur.

4. nixmare

nixmare New Member

Beğenileri:
    0
    2.5 aylık kuş uçar başka bir sıkıntısı vardır

5. Veyselcan

Veyselcan Member

Beğenileri:
    0
    Resimde (benim avatar resmim) gördüğünüz kuştan bahsediyorum bende merak ediyorum aslında yardımcı olursanız sevinirim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:49 -->-> Daha önceki mesaj 17:48 --

Merhaba bi sorum olabilir mi sizede

6. byrktrbrk

byrktrbrk Member

Beğenileri:
    3
    özel mesaj attım

Sayfayı Paylaş