Karadeniz Pet

kuşa felçmi oldu canmı çekişiyor lütfen yardım

santana060

Yeni Üye
merhaba
2 adet yavru muhabbet kuşu aldık. 1 hafta kadar bir şeyi olmayan kuşların biri dişi olan. (sabah evden çıkarken bir şeyi yoktu) akşam eve geldiğimde kuş yere düşmüş iki büklüm olmuş bir şekilde yerde can çekişiyo gibi bir şey oldu resmleri ektedir. acil yardımlarınızı ve fikirlerinizi rica ederim

resim
http://hizliresim.com/rRJ8jP

Moderatör tarafında düzenlendi:
hocam bi yerlere çarpmış kendine zarar vermiş olabilir.Bu sadece bi varsayım kesin bişey için bence veteriner şart ankaradaysanız dışkapı veterinerlik fakültesi 24 saat açık kuşlar için bişey yapamıyo çoğu veteriner ama bi gösterin.
Not para almamışlardı gece acil olduğu için 1 yıl önce bi işim düşmüştü

merhaba
2 adet yavru muhabbet kuşu aldık. 1 hafta kadar bir şeyi olmayan kuşların biri dişi olan. (sabah evden çıkarken bir şeyi yoktu) akşam eve geldiğimde kuş yere düşmüş iki büklüm olmuş bir şekilde yerde can çekişiyo gibi bir şey oldu resmleri ektedir. acil yardımlarınızı ve fikirlerinizi rica ederim

resim
20151025 233357 - Hızlı Resim

hocam kus buyuk ıhtımal felc gıbı duruyor b vitamını ver ucabılıyor mu? yarın kustan anlayan bı veterınere goturun

Kendisini bir yere çarpmış olabilir, düşmüş olabilir, veya felç geçirmiş olabilir tam olarak ne olduğunu görmediğiniz için bir şey diyemem ama resimde acılı gözüküyor, çok geçmiş olsun, umarım düzelir ama bir veterinere vs götürmekte fayda var

fikirleriniz için teşekkür ederim veterinere giderken öldü :( artık yaşamıyor :( bir yere çarpmış olabilir dediğiniz gibi kafeste uçmaya çalışıyordu kanat çarpıyordu mesala kafeste gezmesini bilemediği için bir kaç kez yere düştüğünü gördüm yoksa kuş çok sağlıklıydı ötüyodu hareketliydi

fikirleriniz için teşekkür ederim veterinere giderken öldü :( artık yaşamıyor :( bir yere çarpmış olabilir dediğiniz gibi kafeste uçmaya çalışıyordu kanat çarpıyordu mesala kafeste gezmesini bilemediği için bir kaç kez yere düştüğünü gördüm yoksa kuş çok sağlıklıydı ötüyodu hareketliydi
Geçmiş olsun. Maalesef ortamı bilmeden odaya salınan kuşlar sağa sola çarpıyorlar. O sebepten evi tanımadan dışarıyı çıkarmamalısınız.

Geçmiş olsun. Bu şekilde sonlandığına üzüldüm. Tekrar geçmiş olsun.

Son düzenleme:
Geri