petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşa verilen Yiyecekler hakkında ...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mustafa URE tarafından 14 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. Mustafa URE

2 adet kuşum var ve ara ara bunlara evde bulunan meyve ve sebzelerden (havuç,elma,kivi,muz vb.) rendeleyip veriyorum. Zararı olurmu kuşlar ishal olur diyorlar?

2. salih161963

evet muz ve kivi aşırı miktarda su içeriyor muhabbet kuşunun günde alması gereken suyun 3 katı gibi bir şey bu

3. Cihan AYTAN

Beğenileri:
    25
    Doğru olanı yapıyorsunuz insanlar sağda solda ilaç vitamin ismi arıyorlar halbuki tüm vitaminler buzdolabında pazarda adı havuç,brokoli,elma,kivi olarak geçiyor...

4. H. Mehmet YILDIZ

ben çilek veriyom.

5. ELÇİN KESMEKAYA

ben sadece elma verebiliyorum. diğerlerininden renkli oldukları için korkuyor benim şapşal:D hele çilek... odanın taa diğer ucuna kaçıyor:D

6. Murat KARAYILAN

Murat KARAYILAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Elma verebilirsiniz zararı olmaz...

7. Eren ERDEM

Hergün farklı bir meyve, sebze koyuyorum kafese ben de. Ancak rendelemek değil de büyük şekilde takıyorum. Kemirirken onları izlemek bizim için güzel hem de onlar için aynı anda bir oyun imkanı yaratmış oluyoruz.

Tabi bazı kuşlar kemirerek yemiyorlar :D

8. Sevtap DERİN

Aşırı vermemek koşuluyla verebilirsiniz hatta çokta iyi etmiş olursunuz. Haftada 2-3 defa verin bence. Çünkü hiç umulmadık zamanlarda ishal olabiliyorlar.

9. ArTemiS

ArTemiS Guest

Evet çok fazla verirseniz ishal olurlar. Ayrıca maydanoz vermeyin boğazlarına yapışma ihtimali var..

Sayfayı Paylaş