petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşa yatak ::)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve haydarmasal tarafından 3 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. haydarmasal

haydarmasal New Member

Beğenileri:
    0
    benım ıkı adet kusum var. odanın perdesınde cok mutlular. en guzel orda uyuyorlar rahat edıyorlar. kafesin içine agaclarda gördugumuz kuş yuvaları varya onun gıbı bısey satılır mı yada ne yapabılırım. sureklı kafese taktıgımız cubuklarda yorulmuyorlarmıdır... hıc bısey yapamazsam eskı perdelerden bırını kesıp kafese kuslarıma tunek gıbı bısey yapmayı dusunuyorum

2. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    ütopik :) kuşlar doğal yaşamlarında dalların üzerinde uyuyrlar bu onların doğasında var. Yani bir yere yatmazlar

3. İbrahim YÜCEL
    Gizli

o hayvanların doğasında vardır. kafesten tünekleri sökün yine yerde durmayıp tellere tırmandığını göreceksiniz. tüneğiniz tahtadan olsun gerisinde sıkıntı yok.

4. haydarmasal

haydarmasal New Member

Beğenileri:
    0
    bir perde meraki var benim kuslarda :)

5. İbrahim YÜCEL
    Gizli

o her kuşta olan birşeydir. perdede asılarak gezinebildikleri için hoşlarına gider. benim kuşların perdede asılı çiftleşme çalıştığına bile şahit oldum :)

6. haydarmasal

haydarmasal New Member

Beğenileri:
    0
    ben de eski perdelerden kucuk bir parca kesip kafese salincak gibi bisey yapayim diyorum :)

7. İbrahim YÜCEL
    Gizli

gerek olacağını sanmıyorum. kafesteyken genelde tünekte durmayı tercih eder kuşlar. kemirme huylarıda var biliyorsunuzki perdeyi kemirip yerse zararlı olur.

Sayfayı Paylaş