Karadeniz Pet

Kuşa yatak ::)

haydarmasal

Yeni Üye
benım ıkı adet kusum var. odanın perdesınde cok mutlular. en guzel orda uyuyorlar rahat edıyorlar. kafesin içine agaclarda gördugumuz kuş yuvaları varya onun gıbı bısey satılır mı yada ne yapabılırım. sureklı kafese taktıgımız cubuklarda yorulmuyorlarmıdır... hıc bısey yapamazsam eskı perdelerden bırını kesıp kafese kuslarıma tunek gıbı bısey yapmayı dusunuyorum

ütopik :) kuşlar doğal yaşamlarında dalların üzerinde uyuyrlar bu onların doğasında var. Yani bir yere yatmazlar

o hayvanların doğasında vardır. kafesten tünekleri sökün yine yerde durmayıp tellere tırmandığını göreceksiniz. tüneğiniz tahtadan olsun gerisinde sıkıntı yok.

o her kuşta olan birşeydir. perdede asılarak gezinebildikleri için hoşlarına gider. benim kuşların perdede asılı çiftleşme çalıştığına bile şahit oldum :)

ben de eski perdelerden kucuk bir parca kesip kafese salincak gibi bisey yapayim diyorum :)

gerek olacağını sanmıyorum. kafesteyken genelde tünekte durmayı tercih eder kuşlar. kemirme huylarıda var biliyorsunuzki perdeyi kemirip yerse zararlı olur.

Geri