petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşbakışı Dünya (Belgesel Serisi)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Alıntı Videolar' forumundadır ve TayfunErbilen tarafından 24 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. TayfunErbilen

Her ne kadar muhabbet kuşlarıyla ilgili olmasada, tüm kuşlarla ilgili harika bir belgesel serisi var :) İzlememiş olanlar için bu 4 bölümlük belgesel serisini yükledim, izlemenizi tavsiye ederim..

1.Bölüm - Kuzey Amerika
    Kuşbakışı Dünya: Kuzey Amerika Belgeseli HD İzle, Kuşbakışı Dünya: Kuzey Amerika 720p İzle

2. Bölüm - Afrika
    Kuşbakışı Dünya: Afrika Belgeseli HD İzle, Kuşbakışı Dünya: Afrika 720p İzle

3. Bölüm - Avrupa
    Kuşbakışı Dünya: Avrupa Belgeseli HD İzle, Kuşbakışı Dünya: Avrupa 720p İzle

4. Bölüm - Asya ve Avustralya
    Kuşbakışı Dünya: Asya ve Avustralya Belgeseli HD İzle, Kuşbakışı Dünya: Asya ve Avustralya 720p İzle

Not: Reklam amaçlı değildir.. Vkontakte ya da facebook videolarını doğrudan çalıştıran bir bbkod olsaydı direk site üzerinden izletecektim ancak ne yazık ki olmadığı için kendi bağlantımı paylaştım :) Sevgiler.

Sayfayı Paylaş