Karadeniz Pet

Kuşcu öldürecekti diye aldım yardım ?

sglun arkdşlar ilginiz için şuan nsl bi tedavi uygulayabilirim diye araştırma yapıyorum istbul veteriner fakültesini aradım doçentle görüştüm fotoğraflarını meil attım şimdi cvp bekliyorum doktordan inşALLAH yardımcı olur

ok daha gelmedi bi kaç defa aradım cvp vermediler yoğun olabilirler bi kaç saat geçsin tekrar arayacam yumurta kapuğunu ufalayıp yemlerine karıştırdım belki faydası olur diye

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:31 -->-> Daha önceki mesaj 12:26 --

kuşcuyu arardım az önce doğuştanmı ayaklarında sorun vardı yoksa sonradan oldumu diye bilmiyorum diyo ya tam sopalık walla bu tür insanlar

ayagı sakat diye kusun canına kıyılır mı ya insaf bu kadar vicdansız adamlar da varmı demekki
okadar sinirlendim ki , hayvancagizı kurtarmakla cok iyi yapmışsinız ins. kısa sürede eski haline döner

tşk ederim bakıp tedavi etmeye başlayacam umarım düzelir

gerçekten bir petshopa gittiğinizde en ufak bir kuşu görmek istediğinizde bile hayvana muamelesinden anlıyorsun normalde nasıl davrandıklarını . ayağı sakat diye kafa koparmak ne demek ya cani herif , nasıl kıyabiliyorsun bir cana . perde kornişi satmıyorsun ya, kötü diye at direk çöpe. kuşumu 7 8 saat evde yalnız bırakınca içim cız ediyor benim... nasıl öldürebiliyorlar hiç içleri acımadan anlayamıyorum

örnek davranışınızdan dolayı sizi tebrik ederim, yüreği temiz insanlar olarak azınlık olduğumuzu düşünüyorum

Geri