petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşkumu hakkında

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve lesgoo67 tarafından 28 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. lesgoo67

lesgoo67 New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşkumu alacaktım paketi 3tl küçücük bisey zaten benim kus yerde durmuyo hep tünekte ondan alıp koysam işe yararmı yani kus bunu yiyormu anlamadim bizim çimento icin aldimiz ince kumun aynısına benziyo zaten aynısıysa ondan koyayım yıkıyıp

#1 lesgoo67, 28 Aralık 2015
    Son düzenleme: 28 Aralık 2015
  2. Gökhan soydan

Beğenileri:
    0
    lesgoo sen kuşu öldürcen heralde kuş kumunu yemlik al ona koy yemlerden ayrı kafeste asılı kalsın kuşun ihtiyacı oldukça yer çimento falan verme kuşun yerde yada tünekte olmasıyla alakası yok kuş yemlikten yiğcek onu

3. lesgoo67

lesgoo67 New Member

Beğenileri:
    0
    Tamam saol abi ben zaten cimento kum
    u demistim ama o da olmaz abarttım biraz :) alırım artık yavru versinler diye uğrasıyom zaten bide bisey sorcam hazır onlineyken :) 2 kusum var salonda duruyolar ev sobalı ondan salona yükseğe aldım duvara astım sürekli telvizyon sesi var sıkıntı olurmu ? Obur odalar soğuk ondan alamıyom sessiz biyere

#3 lesgoo67, 28 Aralık 2015
    Son düzenleme: 28 Aralık 2015
  4. Gökhan soydan

Beğenileri:
    0
    çiftleşmeleri için sıkıntı olabilir fazla ses sevmiyorlar rahatsız olurlarsa çiftleşmezler

5. Fatih BUYURUCU

Fatih BUYURUCU Active Member

Beğenileri:
    3
    Kuş kumunu sindirime destek olması için tüketir kuşlar.
    Kumluk veya yemliğe koyabilirsiniz. Gold Wings premium kuş kumunu öneririm az kuşunuz var zaten baya gider ufak paketi.

6. kaan77

kaan77 Member

Beğenileri:
    2

Taban kumuları Var Ayrıca 2 si Farklı şeyler taban kumu pisliği önlemek için yere dökebilirsin alıp taban kumunu. kuş dışkılarını içinde eriten bir kum

7. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
  8. Mert Kalemci

Beğenileri:
    0
    Yemesi için bu tür ince kumu tavsiye etmiyorum, grit adında satılan içinde deniz kabuğu kırığı bulunan daha iri taneli kumlar var, onlardan kullanılmalı.

Sayfayı Paylaş