Karadeniz Pet

Kuşkumu hakkında

lesgoo67

Yeni Üye
Kuşkumu alacaktım paketi 3tl küçücük bisey zaten benim kus yerde durmuyo hep tünekte ondan alıp koysam işe yararmı yani kus bunu yiyormu anlamadim bizim çimento icin aldimiz ince kumun aynısına benziyo zaten aynısıysa ondan koyayım yıkıyıp

Son düzenleme:
lesgoo sen kuşu öldürcen heralde kuş kumunu yemlik al ona koy yemlerden ayrı kafeste asılı kalsın kuşun ihtiyacı oldukça yer çimento falan verme kuşun yerde yada tünekte olmasıyla alakası yok kuş yemlikten yiğcek onu

Tamam saol abi ben zaten cimento kum
u demistim ama o da olmaz abarttım biraz :) alırım artık yavru versinler diye uğrasıyom zaten bide bisey sorcam hazır onlineyken :) 2 kusum var salonda duruyolar ev sobalı ondan salona yükseğe aldım duvara astım sürekli telvizyon sesi var sıkıntı olurmu ? Obur odalar soğuk ondan alamıyom sessiz biyere

Son düzenleme:
çiftleşmeleri için sıkıntı olabilir fazla ses sevmiyorlar rahatsız olurlarsa çiftleşmezler

Kuş kumunu sindirime destek olması için tüketir kuşlar.
Kumluk veya yemliğe koyabilirsiniz. Gold Wings premium kuş kumunu öneririm az kuşunuz var zaten baya gider ufak paketi.

Kuşkumu alacaktım paketi 3tl küçücük bisey zaten benim kus yerde durmuyo hep tünekte ondan alıp koysam işe yararmı yani kus bunu yiyormu anlamadim bizim çimento icin aldimiz ince kumun aynısına benziyo zaten aynısıysa ondan koyayım yıkıyıp

Taban kumuları Var Ayrıca 2 si Farklı şeyler taban kumu pisliği önlemek için yere dökebilirsin alıp taban kumunu. kuş dışkılarını içinde eriten bir kum

Yemesi için bu tür ince kumu tavsiye etmiyorum, grit adında satılan içinde deniz kabuğu kırığı bulunan daha iri taneli kumlar var, onlardan kullanılmalı.

Geri