petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşla yolculuk

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Selphie tarafından 28 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Selphie

Selphie Guest

Merhaba,
    Yaklaşık bi 3 hafta sonra 12 saatlik bir otobüs yolculuğuna çıkıcam inşaallah,şimdiden yolun stresine girdim kuşla nasıl gidicem diye. Kuşu yolda nasıl götürebilirim bir önerisi olan yada taşıma kafesi olan vs yardımcı olursanız çok sevinirim :)

2. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7
    Direk Kafesine Koy Suluğuna Az Su Koy Yerede Yem Dök Az Bişey Olduğu Gibi Otobüsün Bagajıza Koy Üst Taraflara Koy YOlda Üzerine Bişey Düşmesin Hiçbişey Olmaz

3. Fatih BUYURUCU

Fatih BUYURUCU Active Member

Beğenileri:
    3
  4. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7
    Gündüz Vakti Değilde Gece Seyahet Edin Kuş Sıcaktan Etkilenmesin.

5. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Dilerseniz bu taşıma kafesini alabilirsiniz Taşıma Kafesi | NaturBird

Yada kutu içerisine koyup kutuda delikler açın öylede götürebilirsiniz.

6. Selphie

Selphie Guest

Burdakine baktım ama kredi kartı ödeme seçeneği yoktu, Teşekkür ederim :)

3 tl ye olan taşıma kafesi daha iyi geldi sanki onu alabilirim :)
    Gece yolculuğa çıkıcağım zaten taşıma kafesine koyduktan sonra otobüste üstte eşya koymalık yer oluyor ya oraya mı koyayım sizce kucağımda taşırsam rahatsız olur gibime geldi uyuyamaz düzgün...

Kendi kafesiyle bagajda götürmeyide düşündüm ama çok riskli, üstüne birşey düşer vs hiç dikkat etmiyolar ki...ya da kafes devrilir güvenemedim gönlüm razı olmadı aşağıda gitmesine..

Yorumlarınız için teşekkürler :)

7. Cüneyt BAYSAL

Cüneyt BAYSAL New Member

Beğenileri:
    0
    - Kuşunuzla yolculuk yaptınız mı ? Eğer yaptıysanız tecrübenizi paylaşır mısınız ?

(Ben de Ç.Kale'den İstanbul'a otobüsle götürmeyi düşünüyorum.)

8. Kaan KARAN

Kaan KARAN Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    kuşla otobüste 16 saatlik yolculuğa çıktım, yalnız dikkat edin kuşların otobüse alınması yasak, kuşları küçük bir kafese koydum (20 x 25 x 25 cm) ölçülerinde ve mama kabına yem ekledim, suluğu sadece molalarda taktım, kafesi alacak şekilde kuşları bir poşete koydum ve üstlerini siyah bir tişörtle kapattım ki kuşlar sürekli uyku halinde kalıp ötmemeleri için...

Sayfayı Paylaş