Karadeniz Pet

Kuşla yolculuk

• Konbuyu başlatan Selphie
  • Başlangıç tarihi
S

Selphie

Guest
Merhaba,
Yaklaşık bi 3 hafta sonra 12 saatlik bir otobüs yolculuğuna çıkıcam inşaallah,şimdiden yolun stresine girdim kuşla nasıl gidicem diye. Kuşu yolda nasıl götürebilirim bir önerisi olan yada taşıma kafesi olan vs yardımcı olursanız çok sevinirim :)

Direk Kafesine Koy Suluğuna Az Su Koy Yerede Yem Dök Az Bişey Olduğu Gibi Otobüsün Bagajıza Koy Üst Taraflara Koy YOlda Üzerine Bişey Düşmesin Hiçbişey Olmaz

Gündüz Vakti Değilde Gece Seyahet Edin Kuş Sıcaktan Etkilenmesin.

Dilerseniz bu taşıma kafesini alabilirsiniz Taşıma Kafesi | NaturBird

Yada kutu içerisine koyup kutuda delikler açın öylede götürebilirsiniz.

Burdakine baktım ama kredi kartı ödeme seçeneği yoktu, Teşekkür ederim :)

3 tl ye olan taşıma kafesi daha iyi geldi sanki onu alabilirim :)
Gece yolculuğa çıkıcağım zaten taşıma kafesine koyduktan sonra otobüste üstte eşya koymalık yer oluyor ya oraya mı koyayım sizce kucağımda taşırsam rahatsız olur gibime geldi uyuyamaz düzgün...

Kendi kafesiyle bagajda götürmeyide düşündüm ama çok riskli, üstüne birşey düşer vs hiç dikkat etmiyolar ki...ya da kafes devrilir güvenemedim gönlüm razı olmadı aşağıda gitmesine..

Yorumlarınız için teşekkürler :)

- Kuşunuzla yolculuk yaptınız mı ? Eğer yaptıysanız tecrübenizi paylaşır mısınız ?

(Ben de Ç.Kale'den İstanbul'a otobüsle götürmeyi düşünüyorum.)

kuşla otobüste 16 saatlik yolculuğa çıktım, yalnız dikkat edin kuşların otobüse alınması yasak, kuşları küçük bir kafese koydum (20 x 25 x 25 cm) ölçülerinde ve mama kabına yem ekledim, suluğu sadece molalarda taktım, kafesi alacak şekilde kuşları bir poşete koydum ve üstlerini siyah bir tişörtle kapattım ki kuşlar sürekli uyku halinde kalıp ötmemeleri için...

Geri