petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşlar birbirlerini kıskanırlar mı ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve messevim tarafından 3 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. messevim

messevim Member

Beğenileri:
    14
    Arkadşlar tekrardan merhaba, 1 aylık dişi kuşum vardı. Ona sürekli elimden yem veriyordum tane tane yediriyordum oda öyle alışmıştı. Dün yanına bir tane erkek aldım. Onada elimle yedirmeye başladım, lakin ben erkeğe yedirirken mavisi başlıyor bağırmaya.

Taneyi elimde tutuyorum dişi olan hemen atlıyor yemek için erkekde geliyor yemeye biraz itişip sonra yiyorlar.

Acaba diyorum kıskançlık gibi bir durum söz konusu olabiliyor mu bu hayvanlarda ? Bu durumda ne yapmalıyım ? Elimden yemeyi seviyorlar..

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  3. messevim

messevim Member

Beğenileri:
    14
    Avucuma dökünce yemiyorlar hocam, hem tane tane yedirmek benimde hoşuma gidiyor ;)

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75

Sayfayı Paylaş