Karadeniz Pet

Kuşlar Çiftleşmiyorlar

• Konbuyu başlatan Rossi
  • Başlangıç tarihi
R

Rossi

Guest
5 Senedir Beslediğim Bir Erkek Muhabbet Kuşum Var 2 ay önce Yanına 1.5 Yaşlarında Bi Dişi Aldım. Aldıktan 1 ay sonrada Yuvayı Taktım Yuva 1 Aydır Takılı Dişi Erkeği Kaşıyor Erkek Dişiyi Kaşıyor Kavga Da Etmiyolar Ama şuana Kadar Hiçbi Etkileşim Olmadı Yuvaylada İlgilenmiyolar Son Zamanlarda Dişi Yuvalığın Üst Tarafını Hafif Gagalamaya Başladı Ama O kadar ondan İlersi Yok :confused::confused::confused::(:(

Sanki erkek bayağı yaşlanmış. Umarım olur.

erkek bayağı büyükmüş yaş olarak. Fakat 1,5 ay kısa bi süre. Dişi henüz kızışmamış olabilir vb.

Ama Erkek Yaşlanmış Gibi Durmuyo Ne Bilm İlk Aldığım Gibi. Dişiden Daha Canlı Tırnak Uçları Sivri Körelmemiş Genç Gösteriyo :D :D

Bedeni genç gösteriyo olabilir ama ruhu kaç yaşında bakalım :D

Yaş Farkı Gerçekten Çok Etki Ediyomu Dişi Büyük Olunca Sorun Olmuyomuydu.. :)

Bu Çiftleşme Süresinin Uzaması Sırf Dişilerlemi Alakalı Ya.. :D:D:D:D

Yabancı bir sitede şöyle okumuştum üretim yapmak istiyorsanız 5 çift kuş besleyin birbirlerini üreme için teşvik ederler yazıyordu.

Erkek yaşlı ama formundaysa eş tuttularsa dişiye kızıştırıcı verebilirsiniz umarım en yakın zamanda yavrularınız olur

Yabancı bir sitede şöyle okumuştum üretim yapmak istiyorsanız 5 çift kuş besleyin birbirlerini üreme için teşvik ederler yazıyordu.

Ondan sonra apartman ahalisi imza kampanyasiyla bizi evden atsin :):):):):) zaten bu ciftim yetiyor ama insallah mujdeli haberi vericem az kaldi

Geri