petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşlar eşleşmiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Oğuz Yalçın tarafından 17 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. Oğuz Yalçın

Oğuz Yalçın New Member

Beğenileri:
    0
    Başlıktaki gibi kuşlarım bir türlü eşleşmiyor. Bende 7 aylık bi dişi kuş vardı.Yanına da 1.5 yaşında erkek jumbo aldım. Yaklaşık 20 25 gün oldu.Ama kafeste şöylebir durum var.Dişi erkeğe kur yapıyor sürekli.İkiside kızışmış durumda ancak erkek dişiye bir türlü ısınamadı.Dişi sürekli gagasıyla falan oynamak istiyor.Ama erkek bana mısın demiyor. Birbirlerini dövme gibi bi durumda yok ortada.Kafeste tek tünek var.Orada uyuyolar yan yana.Bizim dişi ötmeye başlayınca erkek çıldırıyor.Yerinde duramıyo ötüyo hopluyo zıplıyo ama dişi susunca tüm sesi kesiliyor.Bir anda buz gibi oluyor.Yuvalıkta taktım.Yuvalıgın yanından bile geçmiyorlar.Korkuyorlar hatta.Napcam bilemedim

2. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Benimde eşe yeni attıgım bir cift var.. 3. haftası, dişi öpmeye calısıyor.. erkek sert bakıyor :) biraz zaman vermek lazım.. Bu işlerde, dişi anlaştıysa erkek alışır zamanla :)

3. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    Dişi istiyorsa zamanla olur, erkek daha ortama alışamamış biraz daha zaman vermelisiniz.

4. Oğuz Yalçın

Oğuz Yalçın New Member

Beğenileri:
    0
    beklemeye devam o zaman.teşekkürler :)

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşlarım eşleşmiyor

,
  2. muhabbet kusu eslesmiyor