Karadeniz Pet

Kuşlar gazeteyi parçalıyor

messevim

Meraklı Üye
Kafesın altına normalde kağıt mendil seriyorumdum onu da parçalıyorlardı. Dün gazete serdım az önce baktım unufak etmişler. Bir sıkıntı olışrurur mu bu acaba ?
6666d0830e8cf3c8328c0613edb1e025.jpg

eb53b22e32f9df8020fd547756c7c970.jpg

2218384ee2f24ae13870732e588b636f.jpg

Kafalarini mi izgaradan sokuyorlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:56 -->-> Daha önceki mesaj 14:55 --

Bazilari kum seriyor isterseniz onu deneyin yemesi zararli diye biliyorum ben beyaz a4 kagidi seriyorum kafasini sokmaya calisiyor ama yetisemiyor zaten tam oluyor kafesin altina

Kafalarini mi izgaradan sokuyorlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:56 -->-> Daha önceki mesaj 14:55 --

Bazilari kum seriyor isterseniz onu deneyin yemesi zararli diye biliyorum ben beyaz a4 kagidi seriyorum kafasini sokmaya calisiyor ama yetisemiyor zaten tam oluyor kafesin altina
Evet ızgaradan geçieiyorlar kafalarını. Acaba a4 kağıdımı denesem sizin gibi. Yiyorlar mı bilmyrm belkşde sadece parçalıyorlardır?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:01 -->-> Daha önceki mesaj 14:59 --

3dc981715f2000899caac7cc911e5bac.jpg

Bilemedigimiz icin onlem almak gerek dikkat edin kenarlarindan cikmasin kagit buyuk gelirse kesin en azindan beyaz kagit gazeteden daha az zarar verir surekli degistirirseniz en azindan diskilarini gagalamamis olurlar

Zaten ustalar murekkepli kagit kullanmiyorlar sizde oyle deneyin murekkepsiz olsun yani A4 gibi

Zaten ustalar murekkepli kagit kullanmiyorlar sizde oyle deneyin murekkepsiz olsun yani A4 gibi
Peki kağıt mendil zararlımıdır ? En azından oda beyaz.üste çekip çekip parçalıyorlar.
Bilemedigimiz icin onlem almak gerek dikkat edin kenarlarindan cikmasin kagit buyuk gelirse kesin en azindan beyaz kagit gazeteden daha az zarar verir surekli degistirirseniz en azindan diskilarini gagalamamis olurlar

Kagit mendili bilemem de o da islanir size daha cok eziyet olur onu da parcalarlar zaten

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:13 -->-> Daha önceki mesaj 15:11 --

Ben 1 top kagit almistim her gun pasaya gidiyor :D ama kus kumundan daha masrafsiz eger para sorun degil diyorsaniz kum bakterileri de olduruyormus diye okudum temizlemesi de daha kolay olur

Kagit mendili bilemem de o da islanir size daha cok eziyet olur onu da parcalarlar zaten

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:13 -->-> Daha önceki mesaj 15:11 --

Ben 1 top kagit almistim her gun pasaya gidiyor :D ama kus kumundan daha masrafsiz eger para sorun degil diyorsaniz kum bakterileri de olduruyormus diye okudum temizlemesi de daha kolay olur
Kuş kumunu hiç duymamıştım araştrayım onu. Eğer hesaplıysa kuş kumy alırm değilse a4 kağıdı:)

Benim arkadasim kus kumu seriyor ben de dusunmustum ama kucuk bir pakete 5 lira verdim ki o en fazla iki defa kullanilabilir iki veya uc gunde bir degistirseniz haftada en az 5 lira yapiyor dayimin kusuna bakarken denemistim dayanmadi siz kendinize daha hesapli bir seyler bulana kadar a4 kullanin bence

bilgilendirme icin tesekkurler.dediginiz gibi yaparim oyleyse

Geri