petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşlar hakkında bilgi ...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve İbrahim ÇALIŞ tarafından 20 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Ezel ALBAYRAK

Aradığın ne tür bi bilgi?, mavi erkek,beyaz dişi(kızgın görünüyor.)

2. İbrahim ÇALIŞ

her türlü bilgi işime yarar yaşları ırkları cinsiyetlerini yazmışsınız zaten salık durumları 2side kzışmışmı vb.şimdiden teşekkür ederim.

3. Murat ÖZYÜREK

Murat ÖZYÜREK New Member

Beğenileri:
    0
    maşallah...mavi erkek...beyaz dişi kızışmış...erkek sanki dişiden daha küçük gibi...fotoğrafdan anladığım...başka fotoğraflarını da yüklerseniz daha bilgili arkadaşlar yardım edecektir...

4. İbrahim ÇALIŞ

evet mavi daha küçük dişinin tam kızışması için erkeği biraz küçük aldım bundan önceki eşi kızışmıştı dişi tam hazır değildi ve kavga ediyorlardı ondan biraz küçük bir erkek aldım ama erkek dişiye kur fln yapıyo ayak atmalar başladı inş yavru alırım :D

5. Murat ÖZYÜREK

Murat ÖZYÜREK New Member

Beğenileri:
    0
    insaallah beklediğiniz sonuca ulaşırsınız...

Sayfayı Paylaş