Karadeniz Pet

Kuşlar hakkında gorusleriniz lazm

Emre Ünaldı

Meraklı Üye
6741f704ddfc6c1cb538afb7bc5473ff.jpg
978df4fe9c2c635291a7767c119f6da2.jpg
ed645f3823e0d628e5073535e484fe6d.jpg

Bu kuşlar nasıl renkleri fln güzel mi eseri nedir kaç TL eder sizce

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Canına yandığıımın kuşlarının durduğu kafese baksana, canlarına acıyorum en önce ama kimse bu ortamda yaşayan kuşa 1 TL bile verip bile bile lades demez.

Hani kiri pası geçtim arkadaşım tüneği bari olması gerektiği gibi tak, işkence kafesi gibi.

Hayırlı geceler.

Son düzenleme:
Kardeşim kuşlar benim değil satın alacam

Abi almaya calisiyom bende ama kuşlar iyi değil mi güzel yani

Kuşlar saglikli gibiler ama bu ortamda ne kdar saglikli kalirlar orasini bilemem

Aynn

kuşlar yerli ırk gibi, bakılan kafes tabiriricayiz pis bir yer.
bunlar eş ise muhtemelen fiyati 80 ila 100 arası bir fiyat tutar.

80 e alcam yuvalikta beraber

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:43 -->-> Daha önceki mesaj 18:30 --

kuşlar ı satın aldım yeni yuvalarına gectiler
fakat hareketsiz duruyolar hareket ediyolar ama cok az

80 e alcam yuvalikta beraber

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:43 -->-> Daha önceki mesaj 18:30 --

kuşlar ı satın aldım yeni yuvalarına gectiler
fakat hareketsiz duruyolar hareket ediyolar ama cok az

ortama alışmaları gerekli kuşları güneş gören yüksek bir yere yerini sabitleyin ve rahatsız etmeyin fazla.

sağlıksız koşulda beslenmiş fakat siz bilirsiniz alıp almamak size kalmış ek olarakda 100 tl den fazla vermeyin ederi o bile degil aslında ama siz bilirsiniz. hatda bence o kafesi kullanmayın kullancaksanızda iyice dezenfekde edin boyanın kalkdıgı yerlerler zamanla paslancaktır. bir süre sonra kafesi yakın ve peşine boya atın. Kuşlara zarar vermiycek boya seçiniz. kaportacılar ortalama 30 tl halleder degermi kafese derseniz degmez. Yeni kafes alsanız 20 - 25 tl arası :) keyifli hobiler

Son düzenleme:
sağlıksız koşulda beslenmiş fakat siz bilirsiniz alıp almamak size kalmış ek olarakda 100 tl den fazla vermeyin ederi o bile degil aslında ama siz bilirsiniz. hatda bence o kafesi kullanmayın kullancaksanızda iyice dezenfekde edin boyanın kalkdıgı yerlerler zamanla paslancaktır. bir süre sonra kafesi yakın ve peşine boya atın. Kuşlara zarar vermiycek boya seçiniz. kaportacılar ortalama 30 tl halleder degermi kafese derseniz degmez. Yeni kafes alsanız 20 - 25 tl arası :) keyifli hobiler
Yorumunuz için teşekkür ederim kusla yuvaligini 80 e aldım kafessiz su kafeste bakıyorum
7c7eaaa5162e3b56715ed5d8e4889a58.jpg
86e76a3b325f334e6b43315e47694465.jpg

Şimdi oldu işde sağlıklı hobiler dilerim inşallah mubişlerin olur bu kafesde

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:26 -->-> Daha önceki mesaj 22:25 --

temiz yuva sağlıklı mubiş demek :)

Hayırlı uğurlu olsun.Sahiplendiğine sevindim açıkcası.Ben nerde ıskarta bir kuş var alırım üretimhaneme koyarım.Koymadan önce sirkeli suyla güzelce bir fısfıslarım.Hiç dayanamam boynu bükük bir kuş gördüğümde.Değerinden fazlasını veririm.Amaç; Yaşamış olduğu kötü koşullardan kurtarmak.Aldığım tüm kuşlarımın hepsi ıskarta vasıfsız kuşlardı ve inanın sizin kuşlarınızdan çok kötüydü durumları.Ben o kuşlarla bir üretimhane kurdum.Gönülle yapılan herşey güzeldir.Kalın sağlıcakla.

Geri