Karadeniz Pet

kuşlar kavga ediyor

emre983

Yeni Üye
s.a arkadaşlar benim bir çift kuşum var bunlar son 5 gündür çiftleşmeye başlamışlardı dün ne olduysa sabah çiftleştiler ondan sonra bikere kavga ettiler sonra kavga etmeye başladılar çiftleşmiyolar yeni yuvalık takdım dişi yuvalığı kemiriyo içine felan giriyo acaba bu çiftleşmeyip kavga etme durumu devam eder mi

birde yuvalığın içine talaş koymuştum dişi tek tek dışarı çıkardı talaşları geri koyıyım mı

erkek bida çiftleşmek istiyodur dişi izin vermiyodur ayrıca şiddetli kavgalar olmadığı sürece sorun yok normal kavgalar
bazı kuşlar talaşı sevmez atar dışarı kendine göre ayarlar yumurtlamasına yakın tekrar talaş koyun şimdilik dursun böyle

Son düzenleme:
erkek bida çiftleşmek istiyodur dişi izin vermiyodur ayrıca şiddetli kavgalar olmadığı sürece sorun yok normal kavgalar
bazı kuşlar talaşı sevmez atar dışarı kendine göre ayarlar yumurtlamasına yakın tekrar talaş koyun şimdilik dursun böyle

kuşun dünkü çiftleşmeden sonra kur yaptığını görmedim dişi mesela erkeğin durduğun tüneğe atlıyor erkek bağırarak vurmaya başlıyor neden böyle oldu anlamadım iyi anlaşıyolardı bide erkeği dışarı salmaya alıştırmıştım şimdi sürekli dışarı çıkmak istiyor kafesin tabanında ordan oraya dolanıyor dişi kızıyor vuruyor acaba erkeği salmasam kafeste durmaya alışır mı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:26 -->-> Daha önceki mesaj 14:08 --

cevapppp!!!

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:38 -->-> Daha önceki mesaj 14:26 --

güncell!!!

alışır zaten eş kuşlar salınmaz diye biliyorum

Geri