petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşlar kızışmışmı sizce?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Can Sako tarafından 8 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Can Sako

Can Sako New Member

Beğenileri:
    0
    merHABA ARKADAŞLAR YAKLAŞIK 4-5 AYDIR ELİMDE 2 KUŞ VAR SARI OLAN parçalı çekinik renkli diğeri ise mavi hollanda kırması bir kuş...

mavi dişi onu biliyorum ama sizce kaç aylık ve kızışmışmı?

sarı olan kaç aylık cinsi ne ve çiftleşebilirmi kızışmışmı

teşekkürler şimdiden

not ele alışık olmadıkları ve resmen yabani oldukları için foto çekerken çok zorlandım sarı usluydu ve elimde ufak geldi biraz ama mavi iri geldi bana ve çok ısırdı

2. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
  3. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    fotograftan mı tam emin değilim ama sarı da dişi gibi duruyor :(

4. Ezel ALBAYRAK

Ezel ALBAYRAK Active Member

Beğenileri:
    0
    Kardes 2. Disi baslangictada kizissalar nolcak? Butun kizlar toplandik sorduk niye yiprandik?

HTC Explorer A310e cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

5. Yılmaz Ç.
    Gizli

ikiside dişi. İkiside kızışmamış.

6. Can Sako

Can Sako New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar sarı olan çekinik parçalı , belirttim bunu çekinik parçalılarda yetişkin olunca pembemsi oluyor erkekte bunu yetiştiricilerden biri söylemişti burdan bende araştırdım ...

sadece çekinik parçalıyı bilen konuşsun lütfen

#6 Can Sako, 9 Kasım 2013
    Son düzenleme: 9 Kasım 2013
  7. Enes Arslan
    Gizli

Cekinik Pacalıyı Felan Bilmem Ama Sarı Erkektir Aynı Benim Erkekte Bole Yanlız Rekn Olarak Tam zıtlar Bendede Aynı renkte kuşlar War tıpkının Aynısı Ama beyaz erkek sarı diişi benim KIzmışmı Demek için NOrmalde 1 Yaşını Gecen KUşlar Yumurta almak için uygundur fakat erkek dişiden 3 4 ay buyuk olursa daha iyi olur ayrıca sana bi tavsiye veriyim yumurtadan cıkıcak kuşların rengi ya anneye benzer yada babaya farklı renk alamassın benim dişi sarı oldu için butun aldıgım kuşlar aynı renkte eger kızmamış ise nijerle desteklersin olur biter fazla basarsan nijeri abartırlar solemedi deme ben biraz fazla kaçırdım 8 tane yumurtladı ama 4 tanesinden cıktı ......

8. oktay türk
    Gizli

kuşların ikiside dişi

9. kenan
    Gizli

kenan Guest

Kuşların ikiside dişi parçalı diyosun ama cere rengi koyu pembe olur beyaza dönük değil o kuş dişi

10. Enes Arslan
    Gizli

Alakası YOktur Dediginizin Yeşil olan erkektir Dikat ederseniz burun deliklerinin cevresi beyaz ve geriside hafif mor ve pembe karışımı Buda bi erkektir benim erkek Kuşun burnuda aynı bole....

11. Can Sako

Can Sako New Member

Beğenileri:
    0
    kafam çok karıştı

12. Onur TÜFEKCİ
    Gizli

Arkadaşlar kızışmasından çok acaba o kuşun gagası önemli değil mi? Kuşun gagası ne hale gelmiş öyle. Kızışsa nolur kızışmasa nolur. Siz önce kuşun sağlığını gagasını kurtarmaya çalışın.

13. Can Sako

Can Sako New Member

Beğenileri:
    0
    onur merhaba

alt gagasına pislik yapışıp kurumuş biraz ve gagası önce su içip ardından kalamar kemiği kemirdiği için öyle beyaz izli çıkmış herhangi bir sorun yok gagası falan gayet sağlıklı merak etme ...

Sayfayı Paylaş