petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşlar küstü

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve tufan ceran tarafından 20 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. tufan ceran

Ocak ortasında yumurtlayan çiftimden 6 yavru aldım.Maşallah hiçbiri ölmedi.Ama şu an sanki çift değilmiş gibi birbirlerine hiç yaklaşmıyor birbirlerini kaşımıyorlar bile.Bunun için yapmam gereken bişey varmı.Haftada 2 kez wunder vogel omni high veriyorum.2 defa mama veriyorum.Ayrıca yeme ek olarak sarı ve kızıl dal darı yediriyorum.Tık yok.Hadi yavruyu geçtik boşandılar sanki:)

2. tempusfugit

Beğenileri:
    0
    dostum omni hight ı kes kuşları ayır birbirlerini görmeyecek şekilde başka kafeslere koy bir ay ayrı tut sonra tekrar eşle ama bu ayrı kaldığı dönemde b12 vitamini ver kuşlarına işe yarayacaktır..

ayrıca mamayı düzenli olarak hergün ver kuşlarına tabii yağlanma sorunu yoksa veya haftada 4 gün verebilirsin

3. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    tüy dökümüne girmiştir belki ikisi de.. bence de bir süre ayır onları.. daha iyi sonuc verecektir.

4. tufan ceran

Şu anki kafeste dişiyimi erkeğimi bırakayım.Hangisini başka kafese koyayım

5. Mustafa Murat KARACAKAYA

Beğenileri:
    0
    Kullanacağınız kafeste erkek kalsın, dişiyi başka kafese koyun.
    Daha sonra dişiyi geri kullanacağınız kafese alırsınız.

6. tufan ceran

Teşekkürler

Sayfayı Paylaş