petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşlar nasıl kızıştırılır ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Teknoay.org tarafından 20 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Teknoay.org

kızısmıs kuşlar nasıl olur nasıl kızışıtırlır kızışmış oldugu nerden anlaşılır yaşları uygunmu?
    yeşil olan ele alışık mavi olanda az biraz yeni aldıgım için

2. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    kuşlar cok bakımsız gibi geldi bana

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:23 -->-> Daha önceki mesaj 16:23 --

özellikle dişi fenna duruyor

3. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Yumurta maması yapıp verin evet bakimsizlar zamanla olurlar inşaallah

4. Teknoay.org

Yeşil kuşum 8 ay oldu yavrul aldım o bakımlı hemde cok fena mavişşi aldım bakmakmıslar sanırım alalı iki gün oldu alışsınlar biraz yeni yeni kanadıda şişmiş sanırım iyileştirmeye çalışıyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:27 -->-> Daha önceki mesaj 16:25 --

mavişe baktım kuşcuda kuşcular eziyet ediyorlar resmen hemen aldım onu bakımını felan yapmak için

5. /kimya/

/kimya/ Member

Beğenileri:
    0
    yeşil olanın mavi olana göre durumu daha kötü gibi geldi bana. yeşil daha bakımlı demişsiniz ama burdan öyle görünmüyor.

6. Mert ÇAPACI

Beğenileri:
    0
    Forumda mama tarifleri mevcut , gerekli bilgiyi bulabilirsiniz.

7. Teknoay.org

teşekkür ederim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:48 -->-> Daha önceki mesaj 17:46 --

Yeşilim bu ara kaşınıp duruyor tuy dokuyor sanıırm ya tug degişim yapıyor ya da bitlendi vitamin markalı anti bit ilaçı aldım kullanıyorum.

Sayfayı Paylaş