Karadeniz Pet

Kuşlar nasıl kızıştırılır ?

• Konbuyu başlatan Teknoay.org
  • Başlangıç tarihi
T

Teknoay.org

Guest
kızısmıs kuşlar nasıl olur nasıl kızışıtırlır kızışmış oldugu nerden anlaşılır yaşları uygunmu?
yeşil olan ele alışık mavi olanda az biraz yeni aldıgım için
7VQANl.jpg

kuşlar cok bakımsız gibi geldi bana

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:23 -->-> Daha önceki mesaj 16:23 --

özellikle dişi fenna duruyor

Yumurta maması yapıp verin evet bakimsizlar zamanla olurlar inşaallah

Yeşil kuşum 8 ay oldu yavrul aldım o bakımlı hemde cok fena mavişşi aldım bakmakmıslar sanırım alalı iki gün oldu alışsınlar biraz yeni yeni kanadıda şişmiş sanırım iyileştirmeye çalışıyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:27 -->-> Daha önceki mesaj 16:25 --

mavişe baktım kuşcuda kuşcular eziyet ediyorlar resmen hemen aldım onu bakımını felan yapmak için

yeşil olanın mavi olana göre durumu daha kötü gibi geldi bana. yeşil daha bakımlı demişsiniz ama burdan öyle görünmüyor.

Forumda mama tarifleri mevcut , gerekli bilgiyi bulabilirsiniz.

Forumda mama tarifleri mevcut , gerekli bilgiyi bulabilirsiniz.

teşekkür ederim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:48 -->-> Daha önceki mesaj 17:46 --

yeşil olanın mavi olana göre durumu daha kötü gibi geldi bana. yeşil daha bakımlı demişsiniz ama burdan öyle görünmüyor.
Yeşilim bu ara kaşınıp duruyor tuy dokuyor sanıırm ya tug degişim yapıyor ya da bitlendi vitamin markalı anti bit ilaçı aldım kullanıyorum.

Geri