petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşlar ndden felç oluyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve musa351 tarafından 16 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. musa351

musa351 Guest

2 ay önce kuşum felçten gitti nedenini bilmiyorum ceyrandanda çok iyi korudum onu neden felç inmiştir felç olmamaları için ney yapmamız gerekiyo.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:42 -->-> Daha önceki mesaj 23:35 --

Güünnnccceelll

2. ab301

ab301 New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Felç nasıl anlaşılıyor ? Geçmiş olsun

3. musa351

musa351 Guest

Ayaklarının üzerinde duramıyo öyle yatıp kalıyor sonra bütün vicudunu sarıyo ve ölüyor

4. kadir can ucun

sinirsel hasarlardan meydana gelebilir diye düşünüyorum

5. musa351

musa351 Guest

Birde bn onu veterinere götürmüştüm alerjisi var diyip ilaç verdi ondan sonra felç oldu ondan olabilirmi

6. Yusuf Yılmaz

7. musa351

musa351 Guest

8. Uğur DOĞAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    geçmiş olsun.felçler genellikle yaşlı kuşlarda görülüyor.aşırı yağlanma damar tıkanması vs.veya başını biryere çarparsa beyinde oluşan hasar felç yapar.ecel işte.ne demişler.ecel gelirse bu cana baş ağırısı bir bahane.hepimiz bir şekilde öleceğiz maalesef

Sayfayı Paylaş