petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşlar sıcaktan bunaldı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Rossi tarafından 19 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Rossi

Rossi Guest

İstanbul çok sıcak kuşlar salonda balkon kapısı açık ama çok sıcaklıyolar kanatlarını açıyolar pencerenin önüne koysam bişi olurmu :):(

2. Ömer Tekin

Beğenileri:
    0
    cereyanda kalmazsa sorun olmaz ama kargalar yiyebilir. Benim arkadaşın kafesini kırıp kuşları yemişlerdi. Dikkatli olmakta fayda var.

3. Rossi

Rossi Guest

Bilmiyordum şaşırdım merak etmeyin tetikteyim :cool: :cool:

4. Zeliha BAŞER

Bence pencere önüne koymak pek iyi bir fikir değil rüzgar eserse hastalanabilirler. Boş bi spreye su koyup yüz kısmına gelmeyecek şekilde sıkarsanız serinletebilirsiniz. Ya da kuşlarınız suyla oynamayı seviyorsa küçük bi kaba az miktar su koyun kendileri oynasınlar. Daha sonra rüzgar almayan bi odada kendi kendilerini kurulamalarına izin verin.

5. H. Mehmet YILDIZ

Devamlı balkonda bırakabilirsin.

6. Ömer Tekin

Beğenileri:
    0
    Cereyanda kalmayacak şekilde sorun olmaz demiştim zaten. Sprey kuşları rahatsız ediyor. Tavsiye edilen bir yöntem değil. Banyo konusunda katılıyorum size.

7. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

ben gunduzleri balkona birakiyorum dostum sende öyle yap ama ceryanda kalmasinlar yoksa hasta olabilirler... birde guneş gelince gölgeye koymaya dikkat et. balkonda. arasida da kontor etmeyi unutma. başka kuşlarda rahatsiz edebilir.

8. Tevfik AKTUNÇ

Benim kuşlarda Kayseri'de soğuktan donacaklar. Felaket soğuk oluyor özellikle akşamları

9. Sevtap DERİN

Burası da çok sıcak. Özellikle öğlen sıcağında güneşliği çekiyorum bir nebze olsun güneşten koruyor. Ve banyoluklarını takarım. Banyoluğun içine girip kendini sallamaları yok mu. İşte o an huzur bu diyorum. :)

10. Mehmet ŞEKER

soğuğu özledim. :) canım çekti

11. Tevfik AKTUNÇ

Aman ne can çekmesi bu yaz adam akıllı hiç güneş göremedik, insan sivrisineği özler mi? Biz özledik bre yoktu hiç adam akıllı güneş yoktu çok soğuk geçti bu yaz.

12. Mehmet ŞEKER

aaah ah hayalimi anlatıyorsun :) . şaka bir yana her mevsimi olduğu gibi yaşamak en iyisi. gerçekten 2 senedir bir gariplik var. Hayırlara gelsin. geçen sene de burada (Konya da) kar yağmadı.

Sayfayı Paylaş