petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuslar sorun :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve BAGCILARLI tarafından 10 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. BAGCILARLI

BAGCILARLI New Member

Beğenileri:
    0
    Kolay gelsın 1 cıft yerlı muhabbet kusum var 2. Kuluckası erkek dısıyle her gun kesın olarak cıflesıyor abı bu kadar olması normalmı cıflesıyor ve sonra beslıyor hep bunu goruyorum kahvaltı yapıyoruz cıflesıyorlar yanlarına gıdıom devam cıflesme bıtınce dısıyı dovuo nedenını bılmıyorum ustalar cevap verırse sevınırım

2. Çağrı SİPAHİ

Beğenileri:
    0
    Çiftleşmeleri normal ama dövme işine bir şey diyemeyeceğim. Belki dövme değilde çiftleşmek için kur yapıyordur oda yuvaya kaçıyordur o ara öyle anlıyorsundur.

3. BAGCILARLI

BAGCILARLI New Member

Beğenileri:
    0
    abi yuvalıkta iç savas cıkmıs gıbı canı acıyınca bagarırya ole bagarıyor bılmıyorum tuyler ucuyor anlamadım valla

4. Gülşen ÖZDEMİR

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Erkek çiftleşmek için dişiyi çok bunaltıyor demekki yuvalıktada rahat bırakmıyor.

5. Doğu kan

Doğu kan New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar bende de aynı durum var. böyle erkeklere birkaç dişi daha alsak olur mu ?

6. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    İçinde kızştırıcı tohumlar olan yemleri daha az verin. Mama yapmayın, Vitamin vermeyin. Ortamın ısısı iyiyse banyoluk takın. Kızgınlığı azalsın biraz.

7. BAGCILARLI

BAGCILARLI New Member

Beğenileri:
    0
    Isi iyi levent abi ilk kuluckasindada 3 hafta yalniz biraktim yikadim nijer tohumu filan vermedim koydum gine aynisi napayim artik 1 tane dahi disi alim 1 tane yetmiyor

Sayfayı Paylaş