Karadeniz Pet

Kuşlar yem kusuyo

murat2012

Meraklı Üye
Erkek yanına gelince sürekli gagaliyip kovalıyor erkeği neden

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

eş tutmamış olabilirler biraz zaman verin aşırı derecede kavga durumu olursa ayırın. Diğer seçenek erkek kızışmıştır dişi gençtir henüz hazır değildir. resim koyarsanız daha faydalı olur böyle ezbere konuşmakla zor

d6861da2e4a07b82ce7ce7755da95fcb.jpg

16881a85d9cd2dbb63ac0d79b224fbeb.jpg

Yan yana duruyolar bazen yem kusuyo erkek dışı erkeği kasiyo erkek de kasiyo ama dışı biraz yağlı dediler o yüzden kovalıyor olabilirmi

Zamana bırakın çok fazla oynayıp salmayin yem su ihtiyaçlarını görün karismayin

Dişide yağlanma göremedim göğsü normal yine de tedbir olarak haftada 2 gün suyuna limon damlatın faydası olur zararı olmaz. Dışarı salınmaz çift kuşlar minimum rahatsızlıkla haftada 2 gün mama takviyesi ile yem ve su değişimi dışında rahatsızlık vermeyin yerden en az 1.5mt yükseklikte mümkün oldu kadar sessiz bi yerde kalsınlar anlaştıkları sürece sorun olmaz sabırla bekleyin..

kahramankoroglu sence kuşlar eş tutmuş mu acaba

Kuşlar sessiz bi yer balkon vardı balkon ise çok sıcak oluyo dediler bende salona aldım en yüksek yerde duruyor 2m yüksek nerdeyse ve disi kus namazdan geldiğimde yuvanın kapisindaydi şimdi yuva kapısını kemiriyo

Kuşlar sessiz bi yer balkon vardı balkon ise çok sıcak oluyo dediler bende salona aldım en yüksek yerde duruyor 2m yüksek nerdeyse ve disi kus namazdan geldiğimde yuvanın kapisindaydi şimdi yuva kapısını kemiriyo

Benim kuş'ta yuvayı kemiriyor bi türlü giremedi yahuuu :)

kahramankoroglu sence kuşlar eş tutmuş mu acaba

eyer kaşıma- yem kusma - kavga etmem belirtileri varsa eş tutmuş demektir eş tutup tutmadığını siz gözlemleyerek tespit edebilirsiniz resimle birşey söylenmez maalesef

Anlatayım kuşlar yem değiştirirken yuvaya kaçıyor ve orda ikişide birbirini kasıyor.Yem erkek kuş bazen kusuyo dışı aç olduğu zaman ağzını aciyo.Ve erkek çok Haraketlenince yandan yakkasiyo ve disi bazen gaga atiyo yakında ayak atmaya başlar gibi geliyo.Erkek tünek de bi sağa bi dişiye yaklaşıyor yakında inşallah ayak atar

Şimdi kuşlar ciftlesti gördüm devamı gelir inşallah