petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşlar

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Süleyman Aydın tarafından 13 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Süleyman Aydın

Kolay Gelsin arkadaşlar;

Size birşey soracaktım şimdi bizim düğün var teyzemin düğünü kuşlar iki gün yalnız kalacak bi şimdi ben ne yapmalıyım ki bir sorun çıkmasın

Bir şey daha dün belki oda sessiz olsa çiftleşirlerdi ama oda kalabalıktı bende karışmak istemedim. Kuşlar belki bu fırsatı göle cevirir cevaplarınızı bekliyorum

2. Süleyman Mert DEMİRSOY

3. Süleyman Aydın

Peki üstleri örtülümü olsun yoksa açık mı olsun

4. Tevfik AKTUNÇ

Normal yemini suyunu değiştir herhangi bir sorun çıkmaz 2 günden hem sessiz kaldıklarında daha iyi olur :)

5. Süleyman Aydın

İyi olur inş bi sorun çıkmaz aklım onlar da kalacak ama ne yapalım gitmek zorundayız

6. Süleyman Aydın

Arkadaşlar günceldir . ....

7. abdulkerim demir

Beğenileri:
    0
    arkadaşım ben yemliği ve suluğu doldurup bayram boyuca yalnız bırakıyorum üstlerini örtmüyorum sadece ışığı açık bırakıyorum hiç bişi olmuyor keyiflerine bakıyorlar merak etme sorun olmaz

8. Süleyman Aydın

tşkler cvp için

9. Lordyarkan

ben bayramdan önce tam 1 hafta yalnız bıraktım hiç birşey olmamış iyice çift olmuşlardı ama 2 tane suluk 2 yemlik kabı koydum ve kafesine büyük bir yemlik daha koydum sıkıntı olmadı

sen 2 gün gidecen ondan 2 yemliği fulle 1 su koy yeterli

10. Cihan41

Cihan41 Guest

ben iki çift kuşunda yemini üfledim sularını doldurdum üç gün geçti hiçbirşey olmadı merak etme bişey olmaz

Sayfayı Paylaş