petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşlara ılık su döküldü

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve canımkuslarım tarafından 4 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. canımkuslarım

Kuşlarıma birden ılık su döküldü silkindiler bir dakka sonra uyudular bi sorun varmı şuan peteğin yakınında tutuyorum

2. Taylan

Taylan New Member

Beğenileri:
    1
    aşırı dökülmediyse bir sıkıntı olmaz ılık sudan, ekstrem yollardan kurulamaya çalışmayın. standart olarak kendileri de doğada ılık suda yıkanan hayvanlar bunlar, eğer çok aşırı bir dökülme olmadıysa uyumaları da rahatlamaktandır :)

3. canımkuslarım

Bayağı bi döküldü yani bir suluk düşünsek ondan 3 4 tane yani 400 500 ml döküldü

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:37 -->-> Daha önceki mesaj 13:34 --

üşütmesinler diye peteüin yanına koydum

4. SeFfAh

SeFfAh New Member

Beğenileri:
    0

500ml nerdeyse yarım kilo su demek

nasıl olduda bu kadar su dökmeyi başardınız umarım birşey olmaz , az sanmıştım en yukarda msjınızı okurken ama bu belirttiğiniz su miktarı epey fazla

5. canımkuslarım

şimdi iyiler ötüyolar uçuyolar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:56 -->-> Daha önceki mesaj 13:54 --

Ya ılık su almıştım boğazım ağrıyodu kuzenim beni korkuttu kuşun üzerine düştü

6. kartall82

kartall82 Guest

ortamı sıcak tutun bieşey olmaz merak etmeyin

7. Sinan ÇELİK

Ortam sıcaksa birşey olmaz en fazla az biraz stres yapabilirler

8. BARAN

BARAN Guest

Bişe olmaz hocam ben tazlikli su sıkıyorum bişe olmuyor :)

9. Vedat ASLAN

Vedat ASLAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Sicak tutarsaniz bir sey olmaz banyo yapmislar hem :)

Sayfayı Paylaş