Karadeniz Pet

kuşlarda eş tutma

umut aktaş

Paylaşımcı Üye
arkadaşlar dişime erkek kızışmış kuş aldım erkek 5 6 ay büyük galiba dişiden fakat dişi erkegi durmadan gagalıo bazen görüyorum öpüşüolar evin icinde salınca birbirlerinin yanına gidiyorlar fakat kavgada cok ediyorlar sizce ne yapmalıyım önerilerinizi alabilirmiyim eş tutmaları için not dişi kızışmamış erkek kızışmış durumda 3 haftaya giricez erkegi alalı..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:47 -->-> Daha önceki mesaj 18:23 --

güncellllllll

Son düzenleme:
Dişi önceden o kafeste olduğu için orayı benimsemiş ve erkeğe üstünlük kurmuş bunun için kuşları 2hafta ayırmanız lazım kuşları koyacağınız kafese erkeği başka bir kafesede dişiyi koyup 2 hafta bekleyin ve dişiyi erkek kuşun yanına koyunuz artık kavga etmiyeceklerdir

çok teşekkür ederim 1 2 gün süreyle koydum fakat yaramadı uzun süre deniyecegim yanyana olup birbirlerini görselermi iyi başka odaya alsammı daha iyi birini

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:57 -->-> Daha önceki mesaj 19:29 --

Guncelllllll

kafesin cok özellikli degilse, erkegi baska kafese al, 15 gün sonra da dişiyi erkegin yanına koy.. böylece dişi hic bilmedigi bir kafese gecmis olur..

Geri