Karadeniz Pet

Kuşlarda Kaşıntı Problemi

C

Cgty98

Guest
Benim dişi kuş erkeğe nazaran daha çok kaşınıyor dişi ilk geldiğinde çok az bir kısım tüyleri yeniden çıkıyordu ben mama ile yem desteği verdim önceki yemleri açık yemdi şimdi marka olarak aldım yemi tüyleri çıktı zaten çok çok az bir kısımdı yeniden çıkan tüyler
Şimdi bu yazıyı yazdığımda bile kaşınıyorlar sürekli bit felan bulaşmış olabilir mi ?
Birde dişi kabarık duruyor bazen bunun kaşıntı ile ilgili bir nedeni olabilir mi ?
Kaşınıyorlar hala :mad::(:(:(:(

Benim dişi kuş erkeğe nazaran daha çok kaşınıyor dişi ilk geldiğinde çok az bir kısım tüyleri yeniden çıkıyordu ben mama ile yem desteği verdim önceki yemleri açık yemdi şimdi marka olarak aldım yemi tüyleri çıktı zaten çok çok az bir kısımdı yeniden çıkan tüyler
Şimdi bu yazıyı yazdığımda bile kaşınıyorlar sürekli bit felan bulaşmış olabilir mi ?
Birde dişi kabarık duruyor bazen bunun kaşıntı ile ilgili bir nedeni olabilir mi ?
Kaşınıyorlar hala :mad::(:(:(:(
Dostum pet shop larda ya da internet sitelerinde bit ve pire spreyleri satiyorlar. Yorumlari oku, biran once al.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:05 -->-> Daha önceki mesaj 19:04 --

Isim olarakta provit alabilirsin

Birazdan almaya gidicem çünkü bu çiftimi eski kuşumun kafesine koydum oda sürekli kaşınıyordu acaba dedim aynı kafese koydum bitler kafesde felan mı kaldı olabiliyor çünkü

Birazdan almaya gidicem çünkü bu çiftimi eski kuşumun kafesine koydum oda sürekli kaşınıyordu acaba dedim aynı kafese koydum bitler kafesde felan mı kaldı olabiliyor çünkü
Olma ihtimali var. Aksatma hemen al. Rahatlasin kuslarin biraz. Gecmis olsun tekrar.

O bit spreylerini bit olduğuna emin olmadan kullanmayın. Hem bit olsa bile sadece spreyle çözemezsiniz. Tüyleri çıktığı için de tarar tüylerini

Geri