petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşlarda Kaşıntı Problemi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Cgty98 tarafından 19 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Cgty98

Cgty98 Guest

Benim dişi kuş erkeğe nazaran daha çok kaşınıyor dişi ilk geldiğinde çok az bir kısım tüyleri yeniden çıkıyordu ben mama ile yem desteği verdim önceki yemleri açık yemdi şimdi marka olarak aldım yemi tüyleri çıktı zaten çok çok az bir kısımdı yeniden çıkan tüyler
    Şimdi bu yazıyı yazdığımda bile kaşınıyorlar sürekli bit felan bulaşmış olabilir mi ?
    Birde dişi kabarık duruyor bazen bunun kaşıntı ile ilgili bir nedeni olabilir mi ?
    Kaşınıyorlar hala :mad::(:(:(:(

2. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Dostum pet shop larda ya da internet sitelerinde bit ve pire spreyleri satiyorlar. Yorumlari oku, biran once al.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:05 -->-> Daha önceki mesaj 19:04 --

Isim olarakta provit alabilirsin

3. Cgty98

Cgty98 Guest

Birazdan almaya gidicem çünkü bu çiftimi eski kuşumun kafesine koydum oda sürekli kaşınıyordu acaba dedim aynı kafese koydum bitler kafesde felan mı kaldı olabiliyor çünkü

4. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Olma ihtimali var. Aksatma hemen al. Rahatlasin kuslarin biraz. Gecmis olsun tekrar.

5. Cgty98

Cgty98 Guest

Dişi kendini fazla kabartıyor çünkü şüphelendim

6. iss

iss Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    O bit spreylerini bit olduğuna emin olmadan kullanmayın. Hem bit olsa bile sadece spreyle çözemezsiniz. Tüyleri çıktığı için de tarar tüylerini

Sayfayı Paylaş