petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşları Ayırdım Ama Hamilemi ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve mavilim98 tarafından 28 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. mavilim98

mavilim98 New Member

Beğenileri:
    0
    Selam Aleyküm Çiftin kafesine bugun bi parça portakal taktım dişi kuş erkege yedirmedi kavga ettiler onun yüzünden ve portakalı çıkarttım 2. günde kavga devam etti dişi yanına yaklaştırmıyor erkeği kanat çırpıyor bende sıkıntı olmasın ve kızışmaları için istemeyerek ayırdım ancak dişi kuşta bi farklılık var 2 gündür hamilemi yoksa yanlışmı yaptım ?

2. Doğukan Hazar

Doğukan Hazar Well-Known Member

Beğenileri:
    113
    Disi kusta yumurta yok. Gayet normal duruyor. Madem ayirdiniz 10 gun kadar ayri dursunlar. Seslerini duysunlar birbirlerini gormesinler. Sabrederseniz sonuc alirsiniz. Gule gule besleyin

3. mavilim98

mavilim98 New Member

Beğenileri:
    0
    Rahatladım şimdi teşekkür ederim :) evet 10 günlük bi kızıştırma programı ayrıca onu uygulayacağım sonucu görelim.

4. Cihan UYĞUR

Cihan UYĞUR Active Member

Beğenileri:
    16
    Yumurta yok

5. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Şu an için yumurta belirtisi yok. Güle güle besle.

6. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  7. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Bence bu disi de yumurta olabilir ne zamandır beraberdiler ve kavga çok mu siddetliydiki ayirdiniz

8. Levent ACAR

Beğenileri:
    75
  9. mavilim98

mavilim98 New Member

Beğenileri:
    0
    Sanırım 2-3 aya yakın bir süre oldu ilk defa böyle kavgalarını gördüm anlaşıyorlardı normalde sıkıntı yok portakal soydum yarım kattım bi tüneğin tarafına dişi geçti yemeye başladı erkege izin vermedi derken kavga çıktı erkek yaklaştıkça kovdu erkegi tünegin ortasına geçti kanat çırptı bagırmaya basladı felan erkek yuvaya girdi :) ertesine güne kadar portakal asılıydı çıkarmadım baktım ertesi gün öglende devam ediyor kavga ayırdım. bide dişi kızışmaya başladı o yüzden.

başka suluk yoktu bende bir yemligi yıkayıp içine su doldurup astım ayrıca bir sorum daha oalcak ustad
    Bu kuşun ceresinin bitimindeki,ucundaki o beyaz çizgi normalmi ? Ve bu kuşu aldım alalı tünekte farklı bir duruşu var dik durmuyor şu şekilde duruyor yanına yaklaşınca veya ara sıra dik duruyor.

10. Levent ACAR

Beğenileri:
    75
    O beyaz çizgi mantar olabilir. Dana net fotoğraf var mı?
    Vazelin iyi bir ilaç zararlı da değil. Ger gün sürersin geçirir mantarı.

Sayfayı Paylaş