petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuslari ayirdim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ahmet SARUHAN tarafından 21 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. Ahmet SARUHAN

Ahmet SARUHAN New Member

Beğenileri:
    0
    s.a yeni bi disi aldim ilk basta isinmalari icin farkli kafeslerde tutuyrm ikisini ama ikiside yerinde durmuyor telleri kemiriyorlar daha dun aksam aldim disiyi ne zaman yan yana koymaliyim

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Kuşlarınızı 1 hafta kadar ayırın bu ara da yeni getirdiğiniz kuşu gözlemleyin ve bit konusunda ilaçlayın. sağlıklı olduğuna inandığınızda birleştirin

3. Ahmet SARUHAN

Ahmet SARUHAN New Member

Beğenileri:
    0
    hocam ikiside yerinde durmuyr 1 hafta fazla olmazmi

4. Ayhan OTÇUOĞLU

Ayhan OTÇUOĞLU Active Member

Beğenileri:
    137
    Hem erkeğin hemd e dişinin cereleri net olacak şekilde fotoğraflar yayınlarsanız daha çok yardım alabilirsiniz.

5. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Bir şey olmaz kızışsınlar diye ayırmıyoruz sağlık kontrolü yapıyoruz.. Sen bilirsin yeni getirdiğin kuşun sağlığına güveniyorsan at yan yana

Sayfayı Paylaş