petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşları ayırmak harika fikirmiş:)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve emrekbra tarafından 8 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. emrekbra

emrekbra Guest

merhabalar 2 erkek kuşum vardı birisini gönderdim.şimdi benim aşkım omuzumda arkadaşın gidişini kutluyoruz....ve çok konuşuyorum ben bununla agzından garıp garıp sesler cıkarıyor ama devamlı olarak;acaba konuşmaya mı başlayacak:):)

2. Tevfik AKTUNÇ

Her sabah düzenli olarak (genelde sabah 8 iyidir) konuşursanız, kelime tekrarlarsanız. Olumlu sonuçlar alabilirsiniz, kuşunuz 4-5 aylık ise konuşma evresine başlamıştır. Tabii alt yapı var ise.

3. Mehmet Ali ÖZÖĞÜR

Çok yaşlı değilse mutlaka konuşacaktır.Akşam loş bir ortamda daha iyi konsantre oluyorlar.

4. Yiğit ERDİK

4 5 aylığı geçmediyse konuşabilir ....

5. Burak Boyacı

genelde 1-1.5 yaşında kuşlar daha yatkındır ama 4-5 aylık konusmayacak diye bir şey söz konusu deildir.siz sabredip öğretmeye çalısırsanız mutlaka konusacaktır bu mırıldanmalarda konusmaya işarettir çok fazla konusmayın hep öğretmek istediğiniz kelimeyi söyleyin

6. emrekbra

emrekbra Guest

aynen

zaten sabah 5 te yatıyorum 8 de bu uyandırıyor yarım saat uykumu verıyorum sonra beraber uyuyoruz:):)

Sayfayı Paylaş