Karadeniz Pet

kuşları ayırmak harika fikirmiş:)

• Konbuyu başlatan emrekbra
  • Başlangıç tarihi
E

emrekbra

Guest
merhabalar 2 erkek kuşum vardı birisini gönderdim.şimdi benim aşkım omuzumda arkadaşın gidişini kutluyoruz....ve çok konuşuyorum ben bununla agzından garıp garıp sesler cıkarıyor ama devamlı olarak;acaba konuşmaya mı başlayacak:):)

Her sabah düzenli olarak (genelde sabah 8 iyidir) konuşursanız, kelime tekrarlarsanız. Olumlu sonuçlar alabilirsiniz, kuşunuz 4-5 aylık ise konuşma evresine başlamıştır. Tabii alt yapı var ise.

Çok yaşlı değilse mutlaka konuşacaktır.Akşam loş bir ortamda daha iyi konsantre oluyorlar.

genelde 1-1.5 yaşında kuşlar daha yatkındır ama 4-5 aylık konusmayacak diye bir şey söz konusu deildir.siz sabredip öğretmeye çalısırsanız mutlaka konusacaktır bu mırıldanmalarda konusmaya işarettir çok fazla konusmayın hep öğretmek istediğiniz kelimeyi söyleyin

aynen

Her sabah düzenli olarak (genelde sabah 8 iyidir) konuşursanız, kelime tekrarlarsanız. Olumlu sonuçlar alabilirsiniz, kuşunuz 4-5 aylık ise konuşma evresine başlamıştır. Tabii alt yapı var ise.

zaten sabah 5 te yatıyorum 8 de bu uyandırıyor yarım saat uykumu verıyorum sonra beraber uyuyoruz:):)

Geri