Karadeniz Pet

Kuşları değiştirdim bu sefer çiftdir umarım

• Konbuyu başlatan Burak YİĞİT
  • Başlangıç tarihi
B

Burak YİĞİT

Guest
aBR41O.jpg

Y5R1Oz.jpg

8EoGNV.jpg

DkqLyz.jpg

m8ZVJV.jpg

EEM7Pn.jpg

dünkü kuşları verdim geri 2side erkek oldugu için. inşallah bunlardan yavru alabilirim. erkek yaslı gibi ama bakalım

erkek tamam olmus ama dişi 3 aylık daha cok beklemen lazım dişiyi arkadaşım dişi cok genc kardeşim cok belmemek için 1 yaşına yakın kuş alman lazım birde ha deyince öle yavru alıyım olmuo tek çift olunca zor bence genede deneyin neyse dişi genç beklemen lazım

dişi yavru ama biraz daha büyüyünce yavru alabilirsiniz

Son düzenleme:
dişi kuş folluga girip cıkyor ama hayırlısı

Maşallah çok güzeller.

Bu dişiye 3 aylık diyenler var yok artık diyeceğim yani :)

Dişide erkekte iyi kızışması için çere rengi önemli değil. Maşallah.

Bu dişiye 3 aylık diyenler var yok artık diyeceğim yani :)

Dişide erkekte iyi kızışması için çere rengi önemli değil. Maşallah.

Erkek eriskin digeri 3 4 aylik civari yavru icin 5 ay civari beklemen lazim kus yavru bende ekleyim dedim buyukmusya

ne oldu sorabilirmiyim

1.5 aydır baktıgım kuşlar vardı dün bi paylasım yapmıstım 2 sinde cift diye aldıgım kuşların 2sininde erkek oldugunu öğrendim forumda. gittim degistirdim. bunları aldım. dişide yavru gibi uzun sürer fln deniliyor moralim bozuldu iyice

Herkesin sözüne bakarsan.....

1.5 aydır baktıgım kuşlar vardı dün bi paylasım yapmıstım 2 sinde cift diye aldıgım kuşların 2sininde erkek oldugunu öğrendim forumda. gittim degistirdim. bunları aldım. dişide yavru gibi uzun sürer fln deniliyor moralim bozuldu iyice

bncede dişşi daha yavru çünkü kafa çizgileri tam olarak silinmemiş gözünde iris de yok belirgin olarak eğer yavru almak istiyosan direkt ya dişiyi değiştireceksin olgun bir dişiyle ya da iki kuşuda vereceksin daha önce yavru alınmış kuşlar alcaksın böylece hemen yavru alabilirsin
eger sadece dişiyi değiştiriyim dersen anaç ve erkek kuşundan biraz küçük bir kuş al

bncede dişşi daha yavru çünkü kafa çizgileri tam olarak silinmemiş gözünde iris de yok belirgin olarak eğer yavru almak istiyosan direkt ya dişiyi değiştireceksin olgun bir dişiyle ya da iki kuşuda vereceksin daha önce yavru alınmış kuşlar alcaksın böylece hemen yavru alabilirsin
eger sadece dişiyi değiştiriyim dersen anaç ve erkek kuşundan biraz küçük bir kuş al

yok hocam olmuyor salacam 2 sinide. dünküler öyle bunlar böyle. yeter artık kaldırcam her seyi.

erkek olgun bir erkek dişi ise en fazla 4 aylık bence

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:00 -->-> Daha önceki mesaj 19:59 --

kardeşim sen bu kuşları iade et ben sana güzel bir çift ayarlayayım

yine olmadı yani:)

Bence kardeş hiç öyle böyle uğraşma teklifi kabul et.

Geri