petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşları eşe atmanın püf noktaları nelerdir ustaları ??

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mesbüş tarafından 1 Eylül 2016 başlatılmıştır.

1. Mesbüş

Mesbüş Member

Beğenileri:
    9
    Şuan bi çifti eşe attım neler daha iyi hale getirir kafesteki oyuncaklar çıkmalımı yuvalık takılı değil takmak gerekirmi kuşlar 7-12 aylık arasında kuşları aynı kafese attığım anda erkek dişiye aşırı ilgi gösterdi erkek normaldede çok oyuncu her türlü oyuncakla oynuyo,dişi ilk başta erkeğe bişey yapmadı 2-3 kere erkeği uzaklaştırmaya çalıştığını gördüm akşam eve girdim kafese baktığımda ayrı tüneklerde durduklarını gördüm sonra yan yana yakaladım şuan ne alemdeler bilmiyorum bu arada erkek kendi kafesindeydi dişiyi sonradan attım ve kavga etmediler dişi birkaç gaga atıp uzaklaştırmaya çalışması haricinde ama şuan iyi durumdalar ve kuşlar kızışmamışlardı,eş olsunlar diye birleştirdim kafeste erkeğin en çok oynadığı oyuncağı duruyo diğerlerini çıkarttım yorum ve önerileriniz için şimdiden hepinize teşekkür ederim saygılar...

2. Ahmed Demir

Ahmed Demir Active Member

Beğenileri:
    207
    Iki kusunuz mu var cift olmalari icin ayna oyuncak vb gerecleri cikartin kafesiniz kucuk ise tek tunek kullanmaya bakin maksimum iki olsun yuvalik takili sekilde bekleseydi erkek daha iyi olur derler insallah guzel bir uyum yakalarlar

Sayfayı Paylaş