Karadeniz Pet

Kuslari eslerken koyu - acik mi yoksa koyu-koyu mu yapsam yavrular iyi olur.

faruk gezer

Meraklı Üye
5 cift kusum var bunlardan anlastirabilirsem esleme yapmak istiyorum nasil guzel yavrular alirim koyuya koyu mu yoksa koyuya acik mi?

5 cift kusum var bunlardan anlastirabilirsem esleme yapmak istiyorum nasil guzel yavrular alirim koyuya koyu mu yoksa koyuya acik mi?

Maşallah raınbowları çoğaltın sanırım Levent abının tavsıyesı guzel fakat hangi kuş daha çok bırbırıyle anlaşıyorsa onları eş yaparsan daha ıyı dıye dusunuyorum.

Evet baskan rainler cogaldi her kandan 1 er tane aldim. Senin kiler ne alemde

Aynı eşler genelde hep aynı renkmi yavru verir? Benim dişi ver erkek sarı-yeşil iken yavrulardan biri tamamen beuza çıktı, diğeride çok büyük oranda sarı. İkinci kuluçkada da aynı renklermi çıkar genelde?

Aynı eşler genelde hep aynı renkmi yavru verir? Benim dişi ver erkek sarı-yeşil iken yavrulardan biri tamamen beuza çıktı, diğeride çok büyük oranda sarı. İkinci kuluçkada da aynı renklermi çıkar genelde?

Değişik renkler çıkabiliyor mesela ben ilk kuluşkada turkuaz mavi ve beyaz 2. kuluçkada ise masmavi yavrular aldığım oldu.

Kusun kanina da bagli. Bendeki bazi takimlar da esler de sari surat yok. Yavrulari sari surat atiyor. Bir takim lutino atiyor. Ama genel anlamda yakin renkleri birbirine atarsan cok uzak renkler almazsin yavrulardan.

Bence onlara da özgürlük tanınmalı.

Geri