petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşları ne kadara vermeliyim ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Kemal ÇETİN tarafından 22 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Kemal ÇETİN

Arkadaşlar ev halkının baskısı yüzünden(Kuşların aşırı derecede ses çıkarması) çift kuşlarımı bir üreticiye satıp, küçük bir yavruyu alıp eğitmekle uğraşmak istiyorum.Ancak şimdi gidipte kazıklanmayayım :) Bu kuşlar ne kadar eder yavru alıp üstünede para isticem üreticiden kuşlar mama ile iyi bir şekilde beslendiler, oldukça sağlıklılar.Bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim...

2. Mehmet ŞEKER

yavrunun üzerine 50 tl alabilirsin diye düşünüyorum ama pek bilmem sadece tahmin..

3. Kemal ÇETİN

Ben de pek anlamıyorum bu işten ilanlara bakıyorum 100,120,130 TL yazmışlar damızlık diye benimkiler de damızlık sonuçta :D

4. Mehmet Kurt

Satacağınız üreticiye bağlı bir sonuç.Alacak kişinin işine gelirse üstüne para vermek tabi ki o fiyatları da eder...

5. Ezel ALBAYRAK

Irk meselesi kemal bey. [​IMG]

6. Mehmet ŞEKER

bence sizin kuşlarınız da gayet güzel. iyi bi fiyat etmesi lazım..

7. Kemal ÇETİN

İşte fotoğraflarını koydum ben dişi çek, erkek lutino diye biliyorum birazdan üreticinin yanına gidicem yardımcı olursanız sevinirim. Adam işi bilmediğimi çakarsa kazığı basar eminim :D Tanıdık değil...

8. Mehmet ŞEKER

sonucu heyecanla bekliyorum :D

Sayfayı Paylaş