petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşları salma ve oyuncak

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Yavuz GEREKLİOĞLU tarafından 25 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. Yavuz GEREKLİOĞLU

Yavuz GEREKLİOĞLU Active Member

Beğenileri:
    0
    Merhabalar.1 çift kuşum var.Kuşlarımı hergün salıyorum ve dışarda keyifleri yerinde ayrıca kafeslerinde salıncak ve oyuncak da var.Sizce salınmalarına rağmen ve oyuncaklara rağmen yavrulama mümkün mü?Teşekkürler.

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
  3. Yavuz GEREKLİOĞLU

Yavuz GEREKLİOĞLU Active Member

Beğenileri:
    0
    Saldığım zaman, birbirleriyle ilgilenmedikleri için sorun olur değil mi?

4. Levent ACAR

Beğenileri:
    72
  5. Duygu

Duygu New Member

Beğenileri:
    0
    levent bey daha önce de sorularıma cevap vermiştiniz teşekkürler.şimdi burda görünce ben de bununla ilgili size birşey sormak istedim.arkadaşın dediği gibi benim de durum.ama benim tam tersi birbirleriyle daha ilgili oluyorlar ve daha iyi anlaşıyorlar.dişi kafeste çok saldırgan oluyor ama dışarda gayet sevgi dolu oluyorlar.çiftleşme yok ama hala :( hep dışardalar ve gece giriyolar sadece.kafeste uyuyorlar ama hep dışardalar dediğim gibi.biz yokken dışarda çiftleşmezler mi illa yuvada mı çiftleşme olur?

6. Levent ACAR

Beğenileri:
    72
    İkisi de moddaysa yer mekan önemli değil. Sahiplerinin elinde eş tutan kuşlar videolarını izledim. Ancak genelde salınan kuşlar eşleşmiyorlar. Onların kafeste kavga etmeleri dışarıya alışkın olup salınmamalarından kaynaklıdır. 3-4 hafta kadar ayrı kafeslerde bekletip tekrar bir arayı getirmeyi deneyin. Ancak birbirlerine alışkın oldukları için yaygarayı koparacaklardır. Muhtemelen ayrı odalarda durmaları gerek.

7. Duygu

Duygu New Member

Beğenileri:
    0
    teşekkürler levent bey.ben kıyıp da ayıramam ya.dayanamam ve geri birleştiririm onları.bi 2 ay daha bekliyelim bakalım.1 yaşına gelir dişimiz o zaman ve belki hazır hisseder.sağolun tekrar cevap için.iyi günler.

Sayfayı Paylaş