petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşlarım Anlaşıyor Fakat Çifleşmiyorlar :(

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve mehmetakif038 tarafından 5 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. mehmetakif038

mehmetakif038 New Member

Beğenileri:
    0
  2. Deniz Berk SUMAN

Deniz Berk SUMAN New Member

Beğenileri:
    0
    Erkek olan henüz üremeye hazır değil gibi geldi bana tam emin değilim fotoğraflarda net çıkmamış.Sabırlı olmak gerekiyor benimde kızışmış çiftim var seninkiler gibi iyi anlaşıyorlar ama sonuca ulaşamıyoruz :) onlar ne zaman uygun görürse o zaman olacaktır. Sen 3-4 gün arayla mamalarını eksik etme onlar uygun bir zamanda hallederler umarım :)

3. mehmetakif038

mehmetakif038 New Member

Beğenileri:
    0
    Teşekkürler Cevabın İçin...

4. Deniz Berk SUMAN

Deniz Berk SUMAN New Member

Beğenileri:
    0
    Rica ederim.İnsallah en kısa sürede çiftleşirler yavrularını görmek isteriz :)

5. mehmetakif038

mehmetakif038 New Member

Beğenileri:
    0
    İnş. Olursa Kesin Resimlerini Atrım

6. Tuan MAKSEL

yuvalık yoksa yuvalık takın ve kuşları yem su degısımı dısında rahatsız etmemeye çalışın.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:11 -->-> Daha önceki mesaj 23:05 --

Bu arada kafes ıcındekı salıncak vb. dıkkat dagıtıcı şeylerı kafesden al tünekde kafesın telıne cok yakın dişi sıkışmışgıbı duruyor. petshopdan tahta tünek al ve yuvalıga paralel gelecek şekılde tak. daha iyi verım alırsın..

7. Just4Blood

Ben sadece yem veriyorum illa mama vermek şartmı eşleşmeleri için ki havuçlu yumurtalı mamada yaptım tadına bile bakmadılar aynı sorun bendede var ii anlaşıyorlar ama sonuç yok

Sayfayı Paylaş