petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşlarım bana alışmadı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve esmael parlak tarafından 31 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. esmael parlak
    Gizli

2 tane kuşum var 2 gün önce aldım yem uzatıyorum kendi elimden yemiyolar konuşmaya çalışıyorum ötmüyorlar bana alışmadı bunlar iademi etsem

2. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    18
    Hemen alismazlar yavru ve tek olmali

3. mehmetkaraca

mehmetkaraca New Member

Beğenileri:
    0
    2 gunde insan insana alismiyor kus nasil alissin ? Kolay alismasi icin gercekten yavru olan, yem kirmayi ogrenmis kus al, 10-15 gun yogun ilgi istiyor, Ondan sonra istedigin gibi alismis bir kusun olur.

4. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    267
    kuşlarınız kaç aylık eğer büyük bir kuş aldıysanız alışması zor olur zaman alabilir çok ilgilenmeniz gerekir.iki kuşun alışması daha zordur alıştırmak ve eğitmek için tek ve yavru kuş seçilmeli

#4 Uğur GENÇ, 31 Ocak 2015
    Son düzenleme: 31 Ocak 2015
  5. Kayahan Günay

Beğenileri:
    7
    2 Tane Kuş Beslersen Sana Alışması Biraz Daha Zor Oluyor Çünkü Senle Oynuycagına Birbirleriyle Oynuyorlar o Yüzden Yeni Yeme Düşmüş Erkek Kuş Al 1 Tane Daha Kolay Eğitirsin.

Sayfayı Paylaş