petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşlarım bana güvenmiyorlar

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve esmael parlak tarafından 29 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. esmael parlak

2 tane kuşum var dün aldım ne zaman yanlarına yaklaşsam veya yem versem kaçıyorlar benden

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Fotoğraf paylaşsanız iyi olur yavrular mı? keşke birtane alsaydınız

3. esmael parlak

evet yavrular
    fotoğraf cekebilecegim bir alet şu anda yanımda yok

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:47 -->-> Daha önceki mesaj 21:46 --

peki güvenclerini nasıl kazanabilirim

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Sessiz sakin bir şekilde onlara yaklaşmalısınız kafes içinde yavaşça parmağınızı götürün konmalarını sağlayın. zamanla olabilecek bir şey. Tek kuş olsa daha çabuk alışırdı. Şimdi onlar birbirlerine arkadaş olur

5. Sedat TELLI

Beğenileri:
    0
    Korkutmadan yavas hareket ederek alcak ses tonuyla onlarla konusarak ve bol ilgi göstererek zaman icinde guveneceklerdir

6. ByUgur

ByUgur New Member

Beğenileri:
    0
    Benim tavsiyemi soliycek olursam ellerini kafesin yanina koy ismi ne bilmiyorum (Ş)libir isim koymani oneririm benim kusum paşa gibi,ellerini kafesin yaninda oldugunu hissetsin ve adini tekrarla hem adini bilsin hemde senin ona duydugun sevgiyi bu sekilde 1 hafta tekrarla gunde 4-5 kere gelelim 2. Haftaya bunda ise zaten senden korkmiycak kafesin kapagini ac parmaklarini iceri sok o kaccak en koseye 5-6kere dene ben 7. De yaptim :D geldi kondu sonra aynaya gitti tekrar deyse bile guvenio demektir.uzulme ama kenari gidip haraket etmiosa guven konusunda birazdaha ugras :) yardimci olmusumdur umarim.

Samsung Galaxy S4

#6 ByUgur, 29 Ocak 2015
    Son düzenleme: 29 Ocak 2015
  7. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Kuşlar iki tane yavru işte sıkıntılı kısım o kısım :)

8. esmael parlak

yusuf bey elime konmuyorlar sorun o benden kacıyrlar

9. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Elinizi hızlı bir şekilde hareket ettirmeyin yavaş yavaş parmağınızı götürün eğer fotoğraf görebilseydik çok iyi olurdu. Eğitim zamanı da geçmiş olabilir

10. esmael parlak

iyide bunlar yavru eğitim yaşı geçdiğini düşünmüyorum

11. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Yavru olduklarına siz eminsiniz demek istediğim bu. Daha çok ilgi ile zamanla olacaktır inşaallah ama ne zaman ilgiyi keserseniz eskisi gibi kaçacaklarını düşünüyorum

Sayfayı Paylaş