Karadeniz Pet

kuşlarım birbirine ilgi göstermiyor

murat_febe

Meraklı Üye
arkadaşlar dişi kuşumun yanına erkek kuş aldım 3 gün ayrı kafeste tuttum bugü birleştirdim kafesleri kafeste sadece tünek bıraktım aynayı falan çıkarttım ama ikiside aynı tünekte fakat birbirlerine karşı bi ilgisi yok yardımlarınızı bekliyorum

Kuşlarınız büyük ihtimalle eş tutmamıştır, eşlerden birini değiştirin isterseniz.

kızgın degıller ise normal resım atarsan [MENTION=8503]Atılım BUKAĞIKIRAN[/MENTION] bır baksın söyler sana durumlarını :)

Kuşlarınız büyük ihtimalle eş tutmamıştır, eşlerden birini değiştirin isterseniz.

peki 1 tane daha dişi kuş var onunla koysam aynı kafese ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:42 -->-> Daha önceki mesaj 12:39 --

kızgın degıller ise normal resım atarsan [MENTION=8503]Atılım BUKAĞIKIRAN[/MENTION] bır baksın söyler sana durumlarını :)

kuşlar bunlar

sxcfgbze.jpg

qercnok3.jpg

resımdekı kuşlarsa attıgın gıbı cıftleşşirler kaçarı olmaz :)
ama ele alışkın kuşlarsa bır zaman alır yksa hiç bır manı yok cıftleşmemeleri için

ama ele alışkın kuşlarsa bır zaman alır yksa hiç bır manı yok cıftleşmemeleri için

murat abi, bana resimdeki gibi erkek olsa yeter :)

sarı olanı aldıgımda 30 günlüktü ele geliyor saldıgım an tepemde ama erkek kuşu yeni aldım 3 gün oldu o ele gelmiyor bunları kafesi birleştirdim kafesteki şuanki durum bu bu şekilde duruyorlar

7je4vi8x.jpg

cok durgun duruyorlar erkegın kanatlar acık sankı bıraz sıcakdan olabılır yada kuşda bır sıkıntı var
beklemekden başka yapacak bır sey yok

dedıgım gibi normalde bunların hemen eş tutması gerekırdı en azından erkek dısının peşine duşmesı lazımdı bir sıkıntı var ama nedır bılemıyorum senın gozlemlemen lazım kuşları

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:13 -->-> Daha önceki mesaj 16:13 --

acemı degılsın sanırım bır kafes daha gorunuyor kenarda

dedıgım gibi normalde bunların hemen eş tutması gerekırdı en azından erkek dısının peşine duşmesı lazımdı bir sıkıntı var ama nedır bılemıyorum senın gozlemlemen lazım kuşları

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:13 -->-> Daha önceki mesaj 16:13 --

acemı degılsın sanırım bır kafes daha gorunuyor kenarda

hocam açıkcası ilk defa yavru almaya ugraşıyorum görünen kafestede beyaz olan dişi kuş var erkek acaba ortama alışamadıdamı soguk anlamadım beyaz dişi kuşla şimdi erkek kuşu saldım odada ama birbirlerinin yanına gelmiyorlar erkek kuş salınca ötüyor neşeli gibi sanki ama bekleyecegiz artık murat hocam çok sağol bilgilerinden dolayı

bide bu arada beyaz kuşda ele geliyor

Son düzenleme:
eşe atacagın kuşları salma kafes mumkunse yukarılarda asılı olsun sadece yem ve su vermek ıcın ılgılen
inşallah en yakın zamanda eş tutarlar

Geri