Karadeniz Pet

Kuşlarım birbirlerini eşmi tuttu?

• Konbuyu başlatan Romeo
  • Başlangıç tarihi
R

Romeo

Guest
Arkadaşlar merhaba öncelikle.Benim birbirleriyle hiç anlaşamayan kuşlarım vardı.Dişi erkeğin yanına yaklaşsa erkek onu gagalardı.Bugün bir baktım sürekli öpüşüyorlar dişi erkeğin yüzünü kaşıyor(erkek tüy dökümünde yüzünde yeni tüyler çıkıyor)Sizce bu anaştıklarınınmı göstergesi?
Not: dişi tam kızışmış erkek yeni yeni kızışıyordu.Galiba erkek artık tamamen kızıştı ve dişiyle ilgileniyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Anlattin Gibiyse öyle gibi .)

Anlattin Gibiyse öyle gibi .)

Videolarıda var ama nasıl atacağımı bilmiyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:00 -->-> Daha önceki mesaj 15:50 --

Arkadaşlar an ittibari ile bildiriyorum.Kuşlarımın o deminki halinden eser kalmadı.Yine aynı şekilde tartışıyorlar.Neden birdenbire değiştilerki.:(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:35 -->-> Daha önceki mesaj 16:00 --

Videolarıda var ama nasıl atacağımı bilmiyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:00 -->-> Daha önceki mesaj 15:50 --

Arkadaşlar an ittibari ile bildiriyorum.Kuşlarımın o deminki halinden eser kalmadı.Yine aynı şekilde tartışıyorlar.Neden birdenbire değiştilerki.:(

Başka fikri olan yokmu? :(

Bence erkek tüyde olduğu için sürekli kaşınıyor.. dişinin onu kaşıması hoşuna gittiğinden kavga etmemiştir.. kaşıma işi bitince hersey normale döndü ve didişmeye başladılar... Şunu söyleyeyim birbirlerini kaşımaları eş tuttuklarını ispatlamaz.. Erkek dişiye yem kusacak.. bu ana şahit olursan eş tuttular diyebilirsin.

Bence erkek tüyde olduğu için sürekli kaşınıyor.. dişinin onu kaşıması hoşuna gittiğinden kavga etmemiştir.. kaşıma işi bitince hersey normale döndü ve didişmeye başladılar... Şunu söyleyeyim birbirlerini kaşımaları eş tuttuklarını ispatlamaz.. Erkek dişiye yem kusacak.. bu ana şahit olursan eş tuttular diyebilirsin.

Yani benim erkek dişiyi kendi amaçları için kullanmış .:p Umarım artık didismeyi bırakırlar

Erkek henüz hazır olmayabilir de, Uzun süredir birliktelerse kuşlardan birini değiştirin..

tüy dökümünde psikolojileri bozuluyor canları bişey yapmak istemiyor çok asabi oluyolar erkeğe biraz zaman tanıyın :)
dişi umarım erkeğin üstüne çok gidip sinirlendirmez

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kuşları değiştiremem.Acaba kafeslerini birbirlerini görecek şekilde ayirsam daha sonra tekrar birleştir sem faydası olurmu?

Geri