petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşlarım birbirlerini eşmi tuttu?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Romeo tarafından 7 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. Romeo

Romeo Guest

Arkadaşlar merhaba öncelikle.Benim birbirleriyle hiç anlaşamayan kuşlarım vardı.Dişi erkeğin yanına yaklaşsa erkek onu gagalardı.Bugün bir baktım sürekli öpüşüyorlar dişi erkeğin yüzünü kaşıyor(erkek tüy dökümünde yüzünde yeni tüyler çıkıyor)Sizce bu anaştıklarınınmı göstergesi?
    Not: dişi tam kızışmış erkek yeni yeni kızışıyordu.Galiba erkek artık tamamen kızıştı ve dişiyle ilgileniyor.

#1 Romeo, 7 Haziran 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 7 Haziran 2014
  2. nixmare

nixmare New Member

Beğenileri:
    0
    Anlattin Gibiyse öyle gibi .)

3. Romeo

Romeo Guest

Videolarıda var ama nasıl atacağımı bilmiyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:00 -->-> Daha önceki mesaj 15:50 --

Arkadaşlar an ittibari ile bildiriyorum.Kuşlarımın o deminki halinden eser kalmadı.Yine aynı şekilde tartışıyorlar.Neden birdenbire değiştilerki.:(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:35 -->-> Daha önceki mesaj 16:00 --

Başka fikri olan yokmu? :(

4. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Bence erkek tüyde olduğu için sürekli kaşınıyor.. dişinin onu kaşıması hoşuna gittiğinden kavga etmemiştir.. kaşıma işi bitince hersey normale döndü ve didişmeye başladılar... Şunu söyleyeyim birbirlerini kaşımaları eş tuttuklarını ispatlamaz.. Erkek dişiye yem kusacak.. bu ana şahit olursan eş tuttular diyebilirsin.

5. Romeo

Romeo Guest

Yani benim erkek dişiyi kendi amaçları için kullanmış .:p Umarım artık didismeyi bırakırlar

6. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Erkek henüz hazır olmayabilir de, Uzun süredir birliktelerse kuşlardan birini değiştirin..

7. emreozcan38

tüy dökümünde psikolojileri bozuluyor canları bişey yapmak istemiyor çok asabi oluyolar erkeğe biraz zaman tanıyın :)
    dişi umarım erkeğin üstüne çok gidip sinirlendirmez

#7 emreozcan38, 8 Haziran 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 8 Haziran 2014
  8. Romeo

Romeo Guest

Kuşları değiştiremem.Acaba kafeslerini birbirlerini görecek şekilde ayirsam daha sonra tekrar birleştir sem faydası olurmu?

Sayfayı Paylaş