Karadeniz Pet

kuşlarım birtürlü çiftleşmiyor

mavişim16

Meraklı Üye
erkek kızıştı ama dişide tık yok sebebi nedir
hertürlü imkannı verdim mama vitamin nijer klamar kemiği
ve dişi kalamar kemiğini çok aşırı tüketiyor

Fotoğraf atarsanız daha iyi yardımcı oluruz size.

Fotoğraf atarsanız daha iyi yardımcı oluruz size.

27n5pO.jpg
BXv4jG.jpg
ZNMJlz.jpg
oQ09Jq.jpg

yeni aldım 1 ay oldu
eş olduğunu söylediler

Sagsaglip

kuşların eşmi,yenimi aldın

Okan Abi mrb sana kisi sel bir sorum var kuslarimla ilgili kuslarim 2,5 aydir bende ayri kafesler d'en aldim cift oldular birbirini kasimalar kusmalar tunekte ve disariya saldigimda hep beraberler keyifleride sagliklarida iyi herseye alistilar tek bize alistilar soruma gelince Ben bu kuslardan yavru beklerken ilgimi kesmiyorum yanlarina gidip konusuyorum disariya saliyorum sence ilgi gostermem yavru almama engel olurmu bu arada sadece disi kusum 1 dakada yuvaya girip cikiyo bu sorumla ilgili konu actim bek bir yorum alamadim linki asagiya kopyaliyorum simdiden tesekurler ederim yardimlarin icin

Okan Abi mrb sana kisi sel bir sorum var kuslarimla ilgili kuslarim 2,5 aydir bende ayri kafesler d'en aldim cift oldular birbirini kasimalar kusmalar tunekte ve disariya saldigimda hep beraberler keyifleride sagliklarida iyi herseye alistilar tek bize alistilar soruma gelince Ben bu kuslardan yavru beklerken ilgimi kesmiyorum yanlarina gidip konusuyorum disariya saliyorum sence ilgi gostermem yavru almama engel olurmu bu arada sadece disi kusum 1 dakada yuvaya girip cikiyo bu sorumla ilgili konu actim bek bir yorum alamadim linki asagiya kopyaliyorum simdiden tesekurler ederim yardimlarin icin

yavru almak istediğin kuşları salmaman gerekiyor.bazı kuşlar sahibinin elinde bile çiftleşiyor tamamen güvenle alakalı bir durum.kuşlarını takip et kızışma zamanlarında da herhangi bir durum olmazsa 1 hafta kadar kuşları birbirini görmeyeceği ama duyacağı şekilde ayırırsan inşallah seni mutlu edecek olaya başlayacaklardır.bu arada nijer ve vitamin takviyelerini unutma derim

yavru almak istediğin kuşları salmaman gerekiyor.bazı kuşlar sahibinin elinde bile çiftleşiyor tamamen güvenle alakalı bir durum.kuşlarını takip et kızışma zamanlarında da herhangi bir durum olmazsa 1 hafta kadar kuşları birbirini görmeyeceği ama duyacağı şekilde ayırırsan inşallah seni mutlu edecek olaya başlayacaklardır.bu arada nijer ve vitamin takviyelerini unutma derim

Cok tesekurler kizisma donemi ni anlamak. Icin burunlarindan bakicam cunki erkek kusum sabah aksam disinin etrafimda donuyo kabariyo bicir bicir sesler cikariyo kafa sallamalar ama disi kusum hicte orali degil ayirma olayini yapmak icin erkek tamam ama disinin hangi ayini beklemem lazim

Okan Abi bahsettigim linki asagiya kopyaladim resimleride var linkin icinde

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:29 -->-> Daha önceki mesaj 08:26 --

http://www.muhabbetkusu.com.tr/soru...slarimlar-ilgili-sorularim-resimli-19787.html

dişi daha isteksiz, isteyecek kıvama gelmemiş, ama sonuçta bu onların tercihi belki dişi çocuk istemiyodur saygı duymak lazım :D

Geri