petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşlarım bunlar :) Herkezin yorumlarını bekliyorum.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve erdal beyazıt tarafından 12 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. erdal beyazıt
    Gizli

Kuşlarım bunlar kızısmıs mı saglık problemi varmı merak ediyorm bi sorunları olup olmadıgından.Herkezin yorumlarını bekliyorum lutfen pek fazla anlamıyorum kuşlardan birde bnden önce bakan kısı dişinin yanı sarının kuyrugunu kesmiş hırcın diye gerizekalı adam onun icin yapmam gereken neler. [​IMG][/url]
    [​IMG][/url]

2. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    sarının ceresi görünmüyor. mavi de kızışmamış.

3. Gökhan Naçar

Gökhan Naçar New Member

Beğenileri:
    0
    :) güzel kuşlar bi kaba ılık su içinede 1 adet kıvırcık yaprağı koy yıkansınlar kuşcuda baya kirlenmişler İyi hobiler :D

4. Duranettin ERAYDIN
    Gizli

Birini yukarı birini alta uzun ahşap tünek takın boydan boya kuşlar daha rahat edecektir bence.

5. OzanEsmrsy
    Gizli

Kuşların Güzel
    Ama Kafes Ortamını Beğenmedim ..

6. erdal beyazıt
    Gizli

yakından cekmeye calıstım burdan anlasılırmı.Birde yeri nasıl iyimi burda oturmuyoruz kullanmadıgmız bi oda sessiz.[​IMG][/url][/IMG][​IMG][/url][/IMG]

7. Ercan YAŞAR

Beğenileri:
    11
    bunların ikisi de dişi ?

8. erdal beyazıt
    Gizli

sarı dişi mavi erkek

9. Ercan YAŞAR

Beğenileri:
    11
    mavide dişi. kusura bakma.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:13 -->-> Daha önceki mesaj 22:12 --

iki kuşunda dişi. yeşil kızgınlaşmış mavi kızgınlaşmamış. ya iki erkek al yada birini değiştir

10. erdal beyazıt
    Gizli

ercan bey estf ne kusuru siz kusura bakmayın ben pek fazla anlamıyorum ama mavi kusun gagası mavi yanı bu mavi oldugunu ifade etmiyomu yardımcı olursanız sevinirim

11. Volkan SARSAN

Volkan SARSAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Mavide dişi Ercan beyinde dediği gibi.Yavru almak istemiyorsanız sıkıntı yok ama yavru istiyorsanız eğer dişilerden bir tanesini değiştirmeniz gerekir.Ben olsam maviyi değiştirirdim çünkü sarı olan baya kızışmış durumda .

Erdal bey maviyide yakından ceresini cekermisiniz ?

12. Ercan YAŞAR

Beğenileri:
    11
    mavi değil beyaz bütün fotolarda. ve malesef dişi kuş. erkekte cere fotoda ki gibi koyu olur. açık renkse kızgınlaşmamış dişidir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:20 -->-> Daha önceki mesaj 22:18 --

bu kuş dişi

13. erdal beyazıt
    Gizli

evet dogru söyliyosunuz mavinin cere si cok acık hafif mi mavilik var yarın ilk işim maviyi degiştirmek ozmn ama bu mavi kus 6-7 aylık sarıda 1 senelik sizce ne yapmam gerekir nasıl bi kus alıyım ?

14. Ercan YAŞAR

Beğenileri:
    11
    1-1,5 yaş arası koyu mavi cereli bi kuş al.

15. OzanEsmrsy
    Gizli

Yaşına En Yakın Olanı Seç Hatta Kuşu Götür O Seçsin
    Ercan Bey İyi Dikkat Etmiş ..

16. erdal beyazıt
    Gizli

ercan bey cok saolun belki gülüceksiniz bana ama bir ömrüm bunlardan yavru bekleyerek gecicekti cok saolun :) yarın ilk isim maviyi degiştirmek olcak :)

17. Ercan YAŞAR

Beğenileri:
    11
    yanlış yorumlar yapmamak adına hepimiz dikkatli olmalıyız. teşekkürler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:30 -->-> Daha önceki mesaj 22:29 --

gülmek ne demek estafurullah. umarım bu sefer kavuşursunuz yavrulara :) bolşans

18. erdal beyazıt
    Gizli

cok tşkrler inş :) bn ticaret icin istemiyorm hosuma gidiyo böyle olaylar :) maviyide vermek istemiyorum bunların yanına bi erkek alsam ne olur ne gibi sorun yasarım yada ?

19. Ercan YAŞAR

Beğenileri:
    11
    pek bi sorun olmaz ama dişiler baskındır erkeği dövebilirler. aiacaksanız iki erkek alın bir de kafes 1-1 tutun kafeslerde.

Sayfayı Paylaş