Karadeniz Pet

Kuşlarım bunlar :) Herkezin yorumlarını bekliyorum.

• Konbuyu başlatan erdal beyazıt
  • Başlangıç tarihi
tşkrler tekrardan ercan bey

mavin cinsiyeti nasıl beliyorsun dostum foto cok bulanık cıkmış...

yakından cekmeye calıstım burdan anlasılırmı.Birde yeri nasıl iyimi burda oturmuyoruz kullanmadıgmız bi oda sessiz.
wbj8Xn.jpg
[/url][/IMG]
wvmzDp.jpg
[/url][/IMG]

Bence yeri çok iyi değil kullandığınız oda da olsa hareketleri insanları sesleri duysa kuşlar daha keyifli olurlar.Evde kimse yokken kuşlarım çok sessiz ne zaman birinin geldiğini duysun görsünler hareketlenmeye cıvıldamaya başlarlar.Yani onlarda bizler gibi çok sosyal varlıklar ne kadar eşi de olsa sıkılırlar.Çok geç saatlere kadar uyanık kalmıyorsanız oturduğunuz odada olmaları daha iyi bence.

önceden öyleydi ama eş tutmaları icin yanlız kalmarı yüksek biyerde olmaları gerektigini söylediler yanı yanlız kalmalarını söylediler

Yoo bende 2 çift var tamam ayak altında değiller ama tavanda da değiller göğüs hizasından aşağıda olmasınlar yeter.Ayrıca salondalar ve hepsi eş tutular.Sadece çiftleşme ve yumurtlama olmadı onun içinde yalnız sessiz odada olmalarına gerek olmadığını düşünüyorum isteyince her türlü yapıyorlar.Sabredip beklemek gerekiyor 2 sene bekledikten sonra ilk yumurtayı gören var.

banada herkez yavru istiyosan yanlız sessiz bi ortamda yüksek olması gerektigini söylediler

onu bilemem deneyin tecrübe edin olursa paylaşırsınız burada.ben yavrudan önce kuşlarımın sıkılmamasını istiyorum ayrıca hep birlikte aynı odada olunca bir aile gibi oluyoruz arada konuşuyoruz onlarla müzik dinlerken cıvıldaşıyorlar yada misafir geldiğinde fazla dan ötüşüyorlar sessiz odaya alınca ceza vermişim gibi hiç sesleri çıkmıyor bende görmezsem özlüyorum oyüzden.
tabi siz bilirsiniz yavru almaksa amacınız deneyin.

Geri