Karadeniz Pet

Kuşlarım Çift Olmuşlarmı ?

• Konbuyu başlatan Ediz Edizoğlu
  • Başlangıç tarihi
E

Ediz Edizoğlu

Guest
Selamun .aleyküm Arkadaşlar 3 Gün Önce 1 Yıldır Benimle Olan Erkek Kuşuma Dişi Aldım Aldığım İlk Günü Dişi Erkeği Biraz Hırpalıyordu 2 .gün ise Erkek muhabbet kuşu ona yem veriyor kafasını kaşıyordu.3 gün ise bizim Erkek muhabbet dişinin üzerine çıkmaya çalışıyordu :D bende bunun üzerine dün yuvalık aldım akşam taktım dişi kuş yuvalıgın girişini kemiriyordu biraz stresli ve sinirliydi bugun sabah ise yuvalıgın içinde gördüm Erkek Muhabbet kuşu Agzından Yem yediriyordu o içerdeyken :D acaba eş olabilmişlermi ? yakın zamanda yavru alabilirmiyiz :D ? Yavru alabilmemiz için yapılacak şeyler neler arkadaşlar * şimdiden saolun.
PHP:
[url=http://hizliresim.com/G1mVE7][img]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:55 -->-> Daha önceki mesaj 17:38 --

Güncellll..

Moderatör tarafında düzenlendi:
hayırlı olsun dişi yuvalığa ilgiliyse gelir yumurtalar :D

G1mVE7.jpg

arkadaşa yardımcı olalım dedım :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:59 -->-> Daha önceki mesaj 18:56 --

ve evet çift olmuslar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Saolun :D Takviye Olarak Ne Vermem Gerek ? Birde Kafesteki oyuncakları söktüm bi salıncak kaldı birşey olurmu ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:01 -->-> Daha önceki mesaj 18:00 --

hayırlı olsun dişi yuvalığa ilgiliyse gelir yumurtalar :D

G1mVE7.jpg

arkadaşa yardımcı olalım dedım :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:59 -->-> Daha önceki mesaj 18:56 --

ve evet çift olmuslar.

Resim için Saol kardeşim :D

gönüller bir olunca renkleri uymasa nolurki önemli olan gönülleri uysun :)

Geri