Karadeniz Pet

Kuşlarım çiftleşir mi acaba ??

Asi Gangster

Yeni Üye
Öndeki dişi arkadaki erkektir . Erkek kuşu aldığım yerdeki adam jumbo kırması demişti acaba birde ırklarını söylermisiniz ikisininde ??

RESİMLER ;

vLWAom.jpg

2kzWYN.jpg

ZVojAk.jpg

L458Yb.jpg

DOKİ

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:09 -->-> Daha önceki mesaj 12:34 --

Cevap yokmu la ?

maşallah güzel kuşlar öncelikle çiftleşir mi orayı biz bilemeyiz Allah bilir nasip ederse olur :) dişi jumbo kırığı olabilir fakat erkek yerliye benziyor maşallah çok güzeller

Çok sağolun Taner ALTIN . Söylediğiniz gibi dişiye jumbo kırması diyorlar ama bende tam bilmiyorum erkeğide aldığım yerin sahibi jumbo kırması diye verdi ama onuda bilmiyorum yinede çok sağolun ... :) :D

Erkek kuş yerli dişiye göre ufak Dişi kuş İNG kırması gibi siz erkeği dişiye uygun bir erkekle değiştirin bence

arkadaşım kuşların ırkından ve yavru almayı düşünmeden önce sağlıklarını düşün zira erkek kuşun uçuş tüylerı ve kurugu yok.sag kanat komple dokulmus saol kanattada eksıkler var kısaca erkekte tuy sorunu var saglık olayını çözdukten sonra yani kuşlar gercek anlamda saglıklı ve stressız olunca sen ıstemede yavru yapacaktır.keyifli hobıler

Son düzenleme:
Cihan UYĞUR ; Bende öyle düşünüyorum ama işte babam izin vermiyor ikinci değiştirme olduğu için olmaz diyor ama yinede yapabilirsem İnşallah bakıcağız...

Berkay ERDİNC ; Zaten aldığımız yerdeki adam verdi o kuşu biz seçmedik yoksa ben hayatta öyle bir kuş almazdım . Adam kuşu bize verdiğinde içime hiç sinmemişti . Birde verirken "daha 9 aylık ve dişi kuşun türünden (Jumbo Kırması)" dedi de verdi ... Sağolun ..

Son düzenleme:
Cihan UYĞUR ; Bende öyle düşünüyorum ama işte babam izin vermiyor ikinci değiştirme olduğu için olmaz diyor ama yinede yapabilirsem İnşallah bakıcağız...

Berkay ERDİNC ; Zaten aldığımız yerdeki adam verdi o kuşu biz seçmedik yoksa ben hayatta öyle bir kuş almazdım . Adam kuşu bize verdiğinde içime hiç sinmemişti . Birde verirken "daha 9 aylık ve dişi kuşun türünden (Jumbo Kırması)" dedi de verdi ... Sağolun ..
kuş suan ucamaz salın eve göreceksiniz zaten.kuşun kanatlarının eksik oldugunu bilerekmi aldınız

Berkay ERDİNC ; Kardeşim hayır zaten onu bana aldığım yerin sahibi verdi ben seçmedim zaten seçmezdim ama zaten bir önemi kalmadı kuşum bugün saat sabah 11 gibi hayatını kaybetti :( ALLAH RAHMET EYLESİN . Ondan dolayı çok üzgünüm şimdi bunu bile konuşmak istemiyorum...

Son düzenleme:
Geri