petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşlarım Çiftleşme Döneminde Bi SOrun var

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ömer Faruk DUYSAK tarafından 1 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Ömer Faruk DUYSAK
    Gizli

resimlerde Gördüğünüz gibi Bi keresinde Bi Ses duydum içerden geldim erkek dişi ile çiftleşmeye çalışıyor fakat dişi reddetti sonra bi kaç dk sonra dişinin artık yuvalığa girmeye başladığını fark ettim fakat dişim kızışmamış peki napmam gerekiyor.

Not: Ballı Krekeri Ve Salıncağı Kaldırdım...

2. ilhan08
    Gizli

ilhan08 Guest

Öncelikle merhaba.Vitamin,taze su,mama vs. kullan.onalrı çok rahatsız etme.koyduğun odada rahatsız edici ışık veya ses olmasın.yanlışım varsa ustalarım düzeltsin.

3. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Öncelikle kafes düzeni hiç olmamış.. Tünek yerleşimlerinden tutunda yemliğe kadar herşey yanlış.. Ayrıca kafes'de üretim için hiç uygun değil.. Yuvalık çok aşşağıda kalmış.. Herşeyi en başından düzenlemek gerekiyor.. Bu şekilde üretim çok sıkıntılı olacaktır..

4. ilhan08
    Gizli

ilhan08 Guest

maşallah kuşların çök güzel..

5. GÖKHAN GENÇ

GÖKHAN GENÇ New Member

Beğenileri:
    0
    dişinin kuyruk düşmüş yumurta geliyo gibi.bikaç yakın resim daha ekleyebilirsen iyi olur.

Sayfayı Paylaş