Karadeniz Pet

Kuşlarım çiftleşmeye hazırmı

Oğuz ATEŞ

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar kuşların neredeyse yaşlarına deydi galiba tam bilmiyorum ama çiftleşmiyorlar folluga bilene girmiyorlar. Erkek folluga kafasını uzatıyor girici gibi yapıyor ama oda girmiyor.

10ns3kz.jpg

15exq47.jpg

Fotoğraf çok uzak fakat çiftleşmeye uygun gibiler tabi kuşlar birbiri ile anlaşıyorsa. Daha yakın fotoğraf paylaşmanız mümkün ise daha çok yardımcı olunur

Fotoğraf çok uzak fakat çiftleşmeye uygun gibiler tabi kuşlar birbiri ile anlaşıyorsa. Daha yakın fotoğraf paylaşmanız mümkün ise daha çok yardımcı olunur

Birbirleriyle oynuyorlar şimdi 2 side ötüyor bi türlü çiftleşme olmuyor ama yumurta kaynatıp ortadan iki böl ver dedi bi arkadaş geçen verdim yemediler.

1z1ab84.jpg

294qomx.jpg

15frhxh.jpg

e0br9.jpg

Kuşlarım çiftleşmeye hazırmı arkadaşlar erkek yuvaya kafasını sokuyor biraz giriyor ama dişi girmedigi için geri çıkıyor sürekli öpüşüyorlar. Bazen erkek gagalıyo follugu

Kuşlarım hazırlarmı arkadaşlar ?

Hiç kimse de birşey yazmamış...!

Sitede biraz daha araştırma yap istersen kardeşim kafes oldukça alcak erkek kızışmış ama dişinin ceresini göremedim kafesi yüksek biryere koy bu durumda yavru alman imkansız

Kafes normalde pc dolabı var onun üzerinde duruyor sadece resim çekmek için aşağı indirdim ceresi hangi renk olması lazım çifleşmesi için ?

Pek rahatsız etmiyorum zaten , kafese ışık gibi birşey takmalımıyım ayrı oda da oldugu için akşam 7 de karanlık oluyor ve 10 gibi falan ışıgı yaktıgım da geri ötüyorlar.

Arkadas beyaz kusun ceresi bana pembemsi gibi geldi buda erkek olduguna işaret direk ceresini cekip resim eklersen kesin birsey söyleyebiliriz.

o zaman 2 kuşunuzda erkek.

o zaman 2 kuşunuzda erkek.

Nasıl erkek hocam daha önce dişi kaçtıgı için bi tane dişi aldım arkadaşım buda dişi dedi daha sonra kuş üreten bi abi vardı bu beyazı ona verdim ve 1 hafta sonra tekrar gittim bu mavi cereli olan ile eş oldu dedi ve geri aldım adam beyaz olan dişi dedi o yüzden.

Edit : Hocam erkek olsa diğer erkek ile nasıl öpüşsün ki , ben gündüz bi foto çekim tekrar atarım.

Son düzenleme:
Kardes mavi olan kesin erkek. senin söyledigine göre beyaz olanda erkek pembe diyorsun cere rengi. nerede görülmüş pembe cereli dişi. ceresini cekersen eger beyaz kusun sana kesin birsey söylerim.

2z5n34j.jpg

2yzhj86.jpg

bugün çekmiştim bunları telefon kamerası fazla iyi değil

Kalbime inecek valla daha yakın foto bunları çektim elimi ısırıyor die bez ile tuttum.
2q065gn.jpg

9urtph.jpg

hocam bu kuş bence kesin erkek ustalarımız da bakar söylerler ama bence kesin ayrıca kalbinize niye iniyor olabilir böyle şeyler gider değiştirirsiniz

Vallaha banada erkek gibi geldi kardes

Geri