petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşlarim çiftleşmiyor.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve sefa onder tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. sefa onder

Merhaba 1 yil önce eş olaraktan 2 tane kuş aldım.alırken adam 2 aya yumurta verir dedi ama erkek dişi ye göre bìraz ufak ve dişi dominant erkegi yanaştirmiyor bile. Kızıştırıcı felan aldım ama yine çiftleşmediler. Ne yapmam gerekir.

2. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    1 yıldır olmadıysa daha olmaz dişinizi değiştirmenizi öneririm erkekten boyca küçük olsun

3. Mert Yildirim

Mert Yildirim New Member

Beğenileri:
    0
    Muhabbet kusunu degistirmeni onermem.

Nedeni ondada 1 yil beklersin es tutma + yuvaya alisma vs. Kusunu Salma Kafesden asla

Vitamin Kalarmar, Kus kumu mama yap

Gerisi sabir ben 1 bucuk sene bekledim sesiz sakin 4 gunde yem su degistirdim ve bi gun farkidna olmadan yuvdan 2 yumurta gordum ve bugun 1.ci yavrulari cikdi

#3 Mert Yildirim, 8 Aralık 2013
    Son düzenleme: 8 Aralık 2013
  4. sefa onder

Kafese 1 tane daha erkek kus alsam ne olur.

5. Emre TURAN

Erkek dişiye göre ufak olduğunda genelde çiftleşme olmuyor. Ben de aynı problemi yaşadım daha önce.
    Eğer dişi halen kızgınlık dönemindeyse, şöyle iri, baskın, güzel bir ingiliz kırması ya da hollanda bir erkek alabilirsiniz.

6. Mert Yildirim

Mert Yildirim New Member

Beğenileri:
    0

Kafayimi yedin sen ? o kus direk ölür ciftlerin yanina atarsan:confused:

7. Emre TURAN

Kan çıkar :)

8. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Seninki istisna olmuş benim iki çiftimde tanıştıktan en fazla 1 ay sonra yumurtladı

9. sefa onder

Ya suan bakıldıgında erkek disinin etrafinda dört dönüyor. Disinin üstüne ayak atıyor ama disi onu gagalİyor. Erkek biraz daha búyüse çiftleşme olurmu.

10. Mert Yildirim

Mert Yildirim New Member

Beğenileri:
    0

Her kusa Göre degisir Benimkiler Jumbo + Jumbo-Kirmasi ? -= 4 Yumurta dolu :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:53 -->-> Daha önceki mesaj 18:53 --

Disin yaslimi ? Ve disinin disi oldugundan eminmisin

11. sefa onder

Ya dusini gaga eti acik maviden beyaza kacior erkeginse pempe den kahverengine kacior.

12. cexsa1

cexsa1 Guest

kuşlardan birini değiş

13. Duranettin ERAYDIN

Oyuncak yada kıyafet değilki bu değiştirilsin.
    1 yıldır beslenen kuşla sahibi birbirine alışmıştır ayrıca nereyle değiştirceksin ki petshopa mı teslim edeceksin yazık olur hayvancağıza vicdan elvermez,
    birine sahiplendirme yapsan herkes iyi bakamaz,bedava kuşa hiç bakmaz malesef.
    Değiştirmeden başka yollar bulunmalı olmuyorsa da çiftleşmeleri zorunlu değil bence.
    Ölene kadar bakılmalı.

14. Tahsin ÖZDEN

konu güncel mi?

Sayfayı Paylaş