Karadeniz Pet

Kuslarim Ciftlesmiyor :(

mertksn

Yeni Üye
Arkadaslar kuslar bende 1, 5yildir var erkek 2/3 yasinda disi 1, 5 yasinda erkek geldiinden beri kizismis hep biryerlerr kur yapiyor disye kur yapiyor diside 2kere ceresi kahverengi oldu beyazlasti suan yine kahverengi ama hala ciftlesmiyorlar bi ara hep mama yapiyordum cesitli yemler aldim ayirma yontemini yaptim ama 1hafta faln sizce sorun benim kuslara bakmamdami yoksa sabretmeliyim
20180117_121429.jpg
õ

Eski bi fotograf suan erkein ceresi lacivert

Erkek hep kızgındır zaten. Önemli olan dişi. Ayırma işlemini zamansız yapmışsınızdır. En az iki hafta ayırmalı, beslenmesine özen göstermeli, dişi tam olarak kızışmadan veya tüy değişimindeyken biraraya getirmemelisiniz

Erkek hep kızgındır zaten. Önemli olan dişi. Ayırma işlemini zamansız yapmışsınızdır. En az iki hafta ayırmalı, beslenmesine özen göstermeli, dişi tam olarak kızışmadan veya tüy değişimindeyken biraraya getirmemelisiniz
Tm ayirmayi denicegim erkek hep disiyi yuvaliga sokmak istiyor kafasini oraya itiyor iceri girip onu cagirmis gibi yapiyor diside arada yuvaligin kapisindan iceri bakiyor etrafi inceliyor sonra yine tunege geciyir

Dişi de kızışmış. Ceresinden belli. Sabredin ayırmayın. Rahatsız etmeyin.

Fotoğraf güncel değilmiş. Dişinin ceresi kahve ise ayırmayın beyazlaştı ise ayırabilirsiniz bir müddet.

Geri