Karadeniz Pet

KuSlArİm CiFtLeStİ :D :D :D

muhabbetçi

Paylaşımcı Üye
Slm kuslarim 3hafta once ilk kuluckalarini bitirdi ilk kuluklalariydi ve 5 yumurtada bostu bugun saat 18.00 da ciftlesirken gordum ilk basta erkegin kafasini sallarken gordum sonra bi baktim disinin ustune cikmis beni gordu ustunden indi hemen size sorum ciftlesme kac dakika surer ? İlk yumurta ne zaman gelir?

Hayırlı olsun 20 dakika. Yada 30 diye biliyom

En az 10 sn surdugunden eminim yumurta ciftlesmeden kac gun sonra gelir

Elimde yem yedirebiliyorum günde 2 kez

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:56 -->-> Daha önceki mesaj 20:55 --

Bana 1 arkadaş söyledi yalanmı bilmiyorum ama 6 Yada 7 gün dedi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:57 -->-> Daha önceki mesaj 20:56 --

Sana nasıl alışkınlarmı

Yok bana alisik degiller ben damizlik olarak aldim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:00 -->-> Daha önceki mesaj 22:58 --

Bunlar yarin ve obur gunler yine ciftlesirmi bide yuvada oyun yok siqinti olurmu

Bana 1 arkadaş söyledi yalanmı bilmiyorum ama 6 Yada 7 gün dedi

arkadaşınız biraz doğru biraz yanlış söylemiş 10 saniye kadar 2 günde 1 çiftleşirler ve 2 günde 1 yumurta yaparlar 1. yumurtadan 2'şer gün sonra en az 4 kere yumurtlarlar.

Son düzenleme:
2 gunde 1 defa ciftlestiklerinden eminmisiniz

kardeşim sana tam olarak anlatim
1.yumurta çıkıyor
2 gün sonra 2. yumurta çıkıyor
2 gün sonra 3. yumurta çıkıyor
2 gün sonra 4. yumurta çıkıyor
çiftleşmeleri her yumurta çıkmasından 1 gün 2 gün önce oluyor.İlk çiftleşmerinden 1 hafta içinde yumurta gelebilir veya daha uzunda sürüyor.

bu arada yuvada ki oyuncakları çıkar daha rahatsız etme yoksa yumurtaları kırar yada kafesten atarlar.

Son düzenleme:
Bu ilk ciftlesmeleri oldugu icin yumurta gelene kadar bidaha ciftlesmezlermi bide ciftlesme kisa surdu yumurtayi dolleyebilmismidir acaba

Çiftleşme süresi hiç belli olmaz bazen 1dk sürer bazen 15 sn anlatırımda şimdi ahlak kuralları felan sitede ayıp olur 15 20 sn yeter yani.

5 - 10 sn süreni de gördüm 10 dk süreni de gördüm. ( şu anki kuşum 5 ile 15 saniye arasında üstünden iniyor ama tüm yumurtalar dolu)

Döllenme olduğunu söyle anlarsın.
Erkek dişinin üstünde iken şöyle bir kasılıp( nasıl birşey olduğunu anlatmakla anlatılmaz tecrübe diyim :) ) toparlanır ve kendini yana atar.

Bu zor anlaşılan hareketi gördüyseniz yumurtalar boş çıkmayacaktır.

Son düzenleme:
Geri